Názor na tyto stránky

Do tohoto fóra pište své připomínky k těmto stránkách, jejich chybám, návrhy na zlepšení a v případě, že se Vám zde líbí, tak třeba i chválu.Dovoluji si upozornit na chybu v atlasu ryb. Vyskytuje se zde 2x stejná ryba s latinským názvem APTERONOTUS ALBIFRONS pod dvěma českými názvy - Nožovec běločelý a Nožovka Běločelá.


ako sa vkladajú obrázky do fotogalérie?Cez vvkladanie príspevkov?Diki,Melon.


když vložim komentář a pak dam F5,tak se vloží znova..viz tema vše o soutěžích..mam prohlížeč operu


Nelíbí se mi, že když někdo udělá změnu v rostlinách či ostatních, je to v posledních událostech označeno jako změna rybiček. Nešlo by s tím něco udělat? Vypadá to tak trochu divně...


horac: Přesně, díky za rychlou reakci, věřím, že to pomůže i ostatním. :-)


yirka: 10 fór s nejaktuálnějšími příspěvky se zobrazuje hned v titulní stránce kategorie Fórum. Doufám, že je to to co jste myslel :-)


yirka: Myslím, že to je dobrý nápad. Určitě to fórum zpřehlední.


Nešlo by upravit, aby se jednotlivá témata ve fórech posouvala na 1. místo jakmile by se k nim objevil nějaký nový komentář?. Nyní je třeba podrobně "prolistovat" jednotlivá témata aby se zjistilo, zda je někde něco nového. (Myslím, že rubruka vpravo nejenovější fóra na to nestačí).
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby