Názor na tyto stránky

Do tohoto fóra pište své připomínky k těmto stránkách, jejich chybám, návrhy na zlepšení a v případě, že se Vám zde líbí, tak třeba i chválu.Mě se tyto stránky velmi líbí. Mouchy se najdou všude, ale vždy se problém odstraní. Prostě super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) :-) :-) :-) :-)


Moc pěkně připravené stránky,čerpám z nich jako začátečník rady a ještě navíc se mohu přímo zeptat a odpovědi se dočkám.Bezva,takže díky moc ..


Som prekvapena, ake pekne fotky ste sem pridali. dufam, ze aj mne sa podari pridat nejaku okuzlujucu:-)


Ja som sa konecne dozvedela ako sa volaju vsechni moje rybicky.


vaclav: Václave, zcela jistě je známkováním myšlen (subjektivní) rating článků a ne popisovaných rybek či rostlinek.


Nepochopil jsem proč se jednotlivé rostliny a ryby dají známkovat, na co je to dobré? :-)


Pro lepší možnost reakce na dotazy na fóru navrhuji přemístit do přehledu dotazů na fóru i dotazy s nulovým počtem reakcí. Zatím jsou umístěny napravo a zobrazovány náhodně, takže většinou uniknou pozornosti až do doby, než si jich někdo všimne a zareaguje. Bude to také trochu akčnější.


Stránky jsou super.Dověděla jsem se to co jsem potřebovala a vypsala jsem si pár rybiček který budu shánět.Určitě se zde budu pohybovat a shánět další informace :-)
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby