Autor:
Drachirus
Přidáno:
23/02/2009 v 10:45:14
Autor změny:
----
Naposledy změněno:
Zatím nezměněno

Zobrazeno: 5082x Hodnocení: 2.97 Hodnoceno: 699x
1 2 3 4 5

Český název: Zenarchopterus kampeni
Latinský název: Zenarchopterus kampeni


Čeleď:Hemiramphidae (Polozobánkovití)
Původ: Asie
Maximální velikost: 20 cm
Vhodná teplota: 24 - 28 °C
Potrava: Všežravec
Doporučené PH: 6.0 - 8.0
Agresivita: Klidná
Charakteristika: Tělo je delší a velmi uzké. Akvárium by mělo hodně osázené rostlinami, a to jak zakořeněnými do dna, tak i plovoucími. Dno použijeme písčité a ponecháme v nádrži prostor pro plavání.

V inzerátech: Prodám terčovce
Barevná verze pro tisk (s obrázkem)    Černobílá verze pro tisk (bez obrázku)    Předchozí sladkovodní rybička(podle českého názvu) - Závojnatka shubunkin Č Další sladkovodní rybička(podle českého názvu) - Zenopsis nebulosa   Předchozí sladkovodní rybička(podle latinského názvu) - Mřenkovec avokokonský L Další sladkovodní rybička(podle latinského názvu) - Zenopsis nebulosa     Editovat článek     Přidat fotkuSem prosím pište všechny Vaše komentáře a zkušenosti.Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Komentář:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)


Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby