Autor:
Evica39
Přidáno:
10/04/2009 v 21:05:33
Autor změny:
----
Naposledy změněno:
Zatím nezměněno

Zobrazeno: 3640x Hodnocení: 2.84 Hodnoceno: 651x
1 2 3 4 5

Český název: Tlamovec Tropheus sp. Ubwari
Latinský název: Tropheus sp. Ubwari


Čeleď:Cichlidae (Vrubozubcovití)
Původ: Afrika - Tanganika
Maximální velikost: 12 cm
Vhodná teplota: 24 - 27 °C
Potrava: Býložravec - také dafnie, zelené krmivo
Doporučené PH: 8 - 9
Doporučená tvrdost vody: 8 - 25 °dGH
Agresivita: Agresivní
Charakteristika: V jezeře obývá skalnaté území od Cape Banza ke Cape Caramba. V oblibě má skály, jeskyně a biotop bohatý na sedimenty. Chov je doporučován v nádrži o objemu alespoň 300 litrů vody, kde se ale nedoporučuje chov jiných druhů tropheus, aby se zabránilo vzájemnému křížení druhů. V akváriu je nejlépe chovat jednu skupinu, která má již pevně stanovenou hierarchii.
Pohlavní dimorfismus: Stejné pohlaví.
Rozmnožování: Tlamovec.

V inzerátech:
Barevná verze pro tisk (s obrázkem)    Černobílá verze pro tisk (bez obrázku)    Předchozí sladkovodní rybička(podle českého názvu) - Tlamovec Tropheus sp. Tempwe Č Další sladkovodní rybička(podle českého názvu) - Tlamovec Tropheus sp. Ujiji   Předchozí sladkovodní rybička(podle latinského názvu) - Tlamovec Tropheus sp. Tempwe L Další sladkovodní rybička(podle latinského názvu) - Tlamovec Tropheus sp. Ujiji     Editovat článek     Přidat fotkuSem prosím pište všechny Vaše komentáře a zkušenosti.Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Komentář:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)


Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. .
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby