Autor:
Speedtt
Přidáno:
11/05/2008 v 15:52:09
Autor změny:
Vaclav
Naposledy změněno:
25/06/2008 v 00:07:59

Zobrazeno: 3952x Hodnocení: 2 Hodnoceno: 2x
1 2 3 4 5

Český název: Šípatkovec Marble Queen
Latinský název: Echinodorus cv. Marble Queen


Původ: vyšlechtěno
Čeleď:Alismataceae (Žabníkovité)
Výška: 40 cm
Vhodná teplota: 22 - 28 °C
Osvětlení: 0,5 W/l
Doporučené PH: 6 - 7,5
Doporučená tvrdost vody: 5 - 15 °dGH
Charakteristika: Pro tuto rostlinu je potřeba dostatečně velká nádrž. Pokud ji jí dopřejeme odmění nás svým květem. Pro podporu růstu je doporučeno přihnojovat CO2.
Rozmnožování: Oddenky a rostlinami tvořící se na květním stvolu.


Autor fotografie: VaclavŠípatkovec  Marble Queen


Barevná verze pro tisk (s obrázkem)    Černobílá verze pro tisk (bez obrázku)    Předchozí rostlina(podle českého názvu) - Šípatka trávolistá Č Další rostlina(podle českého názvu) - Šípatkovec   Předchozí rostlina(podle latinského názvu) - Šípatkovec Leopard L Další rostlina(podle latinského názvu) - Šípatkovec ozelot red     Editovat článek     Přidat fotku


Dle všeho A i B. Jedno (a) mladá rostlina a (b) rostlina mateční. Takhle jsem to pochopil já. Přikládám raději originální text: Monster Mother (E. cordifolius v. Tropica Marble Queen) BRAND NEW! Huge plants about 19"+ many baby plantlets too! Guaranteed Beautiful! ORDER EARLY! Somewhat Limited.


Je to to A nebo B? Mám totiž něco podobného, nemůžu kloudně zidentifikovat a tahle fotka by mně pomohla.Sem prosím pište všechny Vaše komentáře a zkušenosti.Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Komentář:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)


Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby