Autor:
Speedtt
Přidáno:
13/05/2008 v 17:04:40
Autor změny:
----
Naposledy změněno:
Zatím nezměněno

Zobrazeno: 6898x Hodnocení: 2.78 Hodnoceno: 966x
1 2 3 4 5

Český název: Reineckia carnea
Latinský název: Reineckia carnea


Původ: Asie
Čeleď:Convallariaceae (Konvalinkovité)
Výška: 40 cm
Vhodná teplota: 20 - 26 °C
Osvětlení: 0,5 W/l
Doporučené PH: 5,5 - 7,5
Doporučená tvrdost vody: 2 - 12 °dGH
Charakteristika: Rostlina, která je sice prodávána jako akvarijní, ale do akvária se nehodí. Má dokonce uplatnění ve zdravotnictví. Pokud jste si ji náhodou koupili, tak nezoufejte - jedná se o velice pěknou rostlinu s nádherným květem a pokud ji umístíte na místo, kde nebude přímo svítit slunce, bude se ji dobře dařit.
Rozmnožování: dělením rhizomu


Tato fotografie pochází ze stránek http://baike.baidu.comReineckia carnea


Barevná verze pro tisk (s obrázkem)    Černobílá verze pro tisk (bez obrázku)    Předchozí rostlina(podle českého názvu) - Řečanka trávovitá Č Další rostlina(podle českého názvu) - Řeřišnice Humboldtova (Kaládium, Užovník)   Předchozí rostlina(podle latinského názvu) - Raphidophora species L Další rostlina(podle latinského názvu) - Štěkovec vykrajovaný     Editovat článek     Přidat fotkuSem prosím pište všechny Vaše komentáře a zkušenosti.Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Komentář:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)


Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby