Autor:
Vašek
Přidáno:
08/01/2009 v 14:38:46
Autor změny:
----
Naposledy změněno:
Zatím nezměněno

Zobrazeno: 5593x Hodnocení: 2.8 Hodnoceno: 713x
1 2 3 4 5

Český název: Panak sp. L397
Latinský název: Panaque sp. (L397)


Čeleď:Loricariidae (Krunýřovcovití)
Původ: Brazílie
Maximální velikost: 12 - 15 cm
Vhodná teplota: 26 - 30 °C
Potrava: Všežravec
Doporučené PH: 5,5 - 7,5
Doporučená tvrdost vody: 1 - 20 °dGH
Agresivita: Mírumilovný
Charakteristika: Žere dřevo. Má synonyma Krunýřovec L397. Dokrmuje se zeleninou.
Pohlavní dimorfismus: Samec má širší hlavu a výrůstky na ploutvích a zádech.
Rozmnožování: Jako u jiných panaků.

V inzerátech: pandicek
Barevná verze pro tisk (s obrázkem)    Černobílá verze pro tisk (bez obrázku)    Předchozí sladkovodní rybička(podle českého názvu) - Panak sp. L090 Č Další sladkovodní rybička(podle českého názvu) - Pancéřníček  rohatý   Předchozí sladkovodní rybička(podle latinského názvu) - Krunýřovec L330 L Další sladkovodní rybička(podle latinského názvu) - Panak sp. L090     Editovat článek     Přidat fotku


vašek: Mě je to jasné. Ale já neustále doplňuji atlas na rybičkách a tehdy mě tady někdo zatracoval že ta soutěž pak nemá cenu když to co doplnim tam, tak jen změnim slovosyled a doplnim tady..přitom to co děláš ty a ty další - to je dokonce horší..Teď já to napíšu abys ty to mohl do soutěže opsat. Taky nečerpám informace z jiných zdrojů. To co píšu o krunýřovcích jsou většinou překlady v mých slovech.A pokud někde najdu něco česky, tak si to podle cizích webů zkontroluju a napíšu to vlastními slovy. Jak už jsem psal..Jsem autor těch článků, takže když je sem jen zkopíruju, tak je to podvod není. Když je sem zkopíruješ ty, tak to podvod je.Dělej to jak to dělá Yirka. Myslim že je to jeden z mála spolehlivejch zdrojů na tomto serveru, protože tady se píše takovejch nesmyslů, že sem radši už ani moc nechodim


vašek: Vašku, ale Killer má pravdu, že trochu vlastního slohu tam musí být. Jak už jsem zmiňoval, vyhledávám informace nejméně ze dvou zdrojů (kvůli ověření správnosti) a text sumíruji sám.


Killer: Je ti doufám jasné, že nejsem sám, kdo na tomto webu vyhledává články na netu ( nechci nikoho nařknout). V encyklopedii bys tolik ryb nenašel.


vašek: Ale to pak nemusíme o nic soutěžit..můžeme rovnou jen kopírovat..Každej kdo odněkud bere informace, tak si je musí pozměnit, tak aby nebyly stejný..aspoň upravit slova,jinak porušuje autorství..


Horac: Uznávám, že jsem tento článek zkopíroval a pro spravedlnost klidně souhlasím, kdybyste mi chtěl ubrat body za článek v příští soutěži. ( pokud budu soutěžit)Spravedlnost musí být. :-) :-) :-)


Omlouvám se, články se snažím kontrolovat, aby nebyly kopírovány, ale v záplavě článků při soutěži mi asi bohužel nějaké unikly. Soutěž již skončila, takže Vaška nemohu penalizovat, stejně by to na pořadí soutěžicích už nic nezměnilo.


Killer: Je to tak, ale vem si, že rybu si nevymyslíš a na nějakém akvanetu ji najdeš. I já jsem našel články z různých webů.


toto je vyloženě opsané z rybicky.net..pokud je to počítáno do soutěže, tak navrhuji odebrat body.Článek na rybíičkách sem psal já a taky je strašná náhoda že sou zde přidaný jen panakové, kteří jsou na rybičkáchSem prosím pište všechny Vaše komentáře a zkušenosti.Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Komentář:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)


Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby