Rybičky s latinským názvem na písmeno P



Pachypanchax homalonotus



Štikovec madagaskarský
Štikovec madagaskarský

Pachypanchax playfairii



Štikovec ozdobný
Štikovec ozdobný

Pachypanchax sakaramyi



Štikovec Pachypanchax sakaramayi
Štikovec Pachypanchax sakaramayi

Panaque albomaculatus



Panak běloskvrnný
Panak běloskvrnný

Panaque changae



Panak peruánský
Panak peruánský

Panaque maccus



Krunýřovec klaun
Krunýřovec klaun

Panaque nigrolineatus



Panak černopruhý
(Krunýřovec černopruhý)
Panak černopruhý (Krunýřovec černopruhý)

Panaque nigrolineatus L027



Krunýřovec L027
Krunýřovec L027

Panaque sp.
(L002, L074,Tiger Peckoltia)



Krunýřovec L002
(L074,Tiger Peckoltia)

Panaque sp.
(L169, LDA01, Gold Stripe Panaque)



Panak sp.
(L169, LDA01, Gold Stripe Panaque)
Panak sp. (L169, LDA01, Gold Stripe Panaque)

Panaque sp. (L191)


Krunýřovec L191
(Panak sp. L191)
Krunýřovec L191 (Panak sp. L191)

Panaque sp. (L239)


Panak modrý
Panak modrý

Panaque sp. (L330)


Krunýřovec L330
Krunýřovec L330

Panaque sp. (L397)


Panak sp. L397

Panaque sp. L090



Panak sp. L090
Panak sp. L090

Panaque suttonorum



Panak modrooký
(Krunýřovec Suttonův)
Panak modrooký (Krunýřovec Suttonův)

Panaquolus spec. (L204) - Flash Zebra


Krunýřovec Panak sp. L204
Krunýřovec Panak sp. L204

Pancierníček Napoensis



Pancéřníček napský
Pancéřníček napský

Pandaka pygmaea



Pandaka pygmaea
Pandaka pygmaea

Pangasius hypophthalmus
(Pangasius sutchi)



Sumeček žraločí
(Pangas siamský)
Sumeček žraločí (Pangas siamský)

Pangasius mahakamensis



Pangas mahakamský

Pangasius mekongensis



Pangas mekongský
Pangas mekongský

Pangasius pangasius



Sumec lesklý
Sumec lesklý

Pangasius rheophilus



Pangas kavanský

Pangasius sabahensis



Pangas sabažský

Pangasius sanitwongsei



Pangas vláknoploutvý
(Sladkovodní žralok, Sumeček sanitwongsei)
Pangas vláknoploutvý (Sladkovodní žralok, Sumeček sanitwongsei)

Pangio anguillaris



Sekavec úhořovitý
Sekavec úhořovitý

Pangio kuhlii
(Acanthophthalmus kuhli kuhli)



Sekavec příčnopásý
sekavec příčnopásý

Pantodon buchholzi



Motýlkovec africký
Motýlkovec africký

Papiliochromis altispinosus
(Mikrogeophagus altispinosus)



Cichlidka červenoploutvá
(Cichlidka vysokoploutvá)
Cichlidka červenoploutvá (Cichlidka vysokoploutvá)

Parachanna africana



Hadohlavec africký
Hadohlavec africký

Paracheirodon axelrodi



Neonka červená
Neonka červená

Paracheirodon innesi



Tetra neonová
(Neonka obecná)
Tetra neonová (Neonka obecná)

Paracheirodon simulans



Neonka modrá
Neonka modrá

Paracheirodon sp.n.



Neonka diamantová
Neonka diamantová

Parachela oxygastroides



Rasbora skleněná
Rasbora skleněná

Parachromis dovii
(Cichlasoma dovii)



Kančík Doviův
Kančík Doviův

Parachromis friedrichsthalii



Kančík friedrichsthalii
Kančík friedrichsthalii

Parachromis managuensis



Kančík Managujský
Kančík Managujský

Parachromis motaguensis



Kančík motagujský
Kančík motagujský

Paracyprichromis brieni



Cichlida brienova
Cichlida brienova

Paracyprichromis nigripinnis



Tlamovec Paracyprichromis nigripinnis
Tlamovec Paracyprichromis nigripinnis

Parailia congica
(Parailia longifilis)



Sumeček dlouhovousý
Sumeček dlouhovousý

Parailia pellucida
(Physailia pellucida)



Sumeček nigerský
Sumeček nigerský

Parancistrus aurantiacus



Krunýřovec oranžový
Krunýřovec oranžový

Parancistrus nudiventris L031



Krunýřovec L 031
Krunýřovec L 031

Parancistrus sp. L076



Krunýřovec L076
Krunýřovec L076

Parapercis tetracantha



Paokounek čtyřhranný
(Písečník čtyřtrnný)
Paokounek čtyřhranný (Písečník čtyřtrnný)

Parascyllium collare



Kobercovec australský
(Žralok obojkový barevný)

Paratheraps fenestratus



Kančík skvrnohřbetý
Kančík skvrnohřbetý

Paratilapia polleni



Cichlida madagaskarská
Cichlida madagaskarská

Parauchenipterus galeatus



Trnovčík hnědý
Trnovčík hnědý

Pareuchiloglanis nebulifer



Sisora zamračená

Pareutropius Buffei



Sumčík Buffeův
Sumčík Buffeův

Parluciosoma cephalotaenia
(Rasbora cephalotaenia)



Razbora pruhovaná
Razbora pruhovaná

Parosphromenus bintan



Rájoveček bintanský
Rájoveček bintanský

Parosphromenus deissneri



Rájovec Deissnerův
(Rájovčík Deissnerův)
Rájovec Deissnerův (Rájovčík Deissnerův)

Parosphromenus nagyi



Rájovec Nagyův
(Rájovčík Nagyův)
Rájovec Nagyův (Rájovčík Nagyův)

Parosphromenus parvulus



Rájovčík Parosphromenus parvulus
Rájovčík Parosphromenus parvulus

Parotocinclus haroldoi



Krunýřovec Haroldův
Krunýřovec Haroldův

Parotocinclus jumbo



Krunýřovec jumbo
Krunýřovec jumbo

Parotocinclus maculicauda



Krunýřovec skvrnoocasý
Krunýřovec skvrnoocasý

Parupeneus cyclostomus



Parmice kruhoústá
Parmice kruhoústá

Peckoltia arenaria



Krunýřovec písečný (L009)
Krunýřovec písečný (L009)

Peckoltia braueri



Pekoltie guyanská
Pekoltie guyanská

Peckoltia lineola



Pekoltie L202

Peckoltia oligospila



Pekoltie neposkvrněná
Pekoltie neposkvrněná

Peckoltia sabaji



Pekoltie essequibská
Pekoltie essequibská

Peckoltia sp. (L134)


Pekoltie sp. L134
Pekoltie sp. L134

Peckoltia sp. (L147)


Pekoltie sp. L147
Pekoltie sp. L147

Peckoltia vittata



Krunýřovec příčnopruhý
Krunýřovec příčnopruhý

Pecoltia vittata



Krunýřovec pruhovaný (L015)

Pekoltia sp. L066



Pekoltie L066
Pekoltie L066

Pelecus cultratus



Ostrucha křivočará
Ostrucha křivočará

Pelteobagrus fulvidraco



Sumíček amurský
Sumíček amurský

Pelteobagrus ornatus



Sumíček jednopásý
Sumíček jednopásý

Pelvicachromis humilis



Pestřenec žlutý
(Pestřenec štíhlý)
Pestřenec žlutý (Pestřenec štíhlý)

Pelvicachromis pulcher



Pestřenec červený
Pestřenec červený

Pelvicachromis roloffi



Pestřenec Roloffův
Pestřenec Roloffův

Pelvicachromis subocellatus



Pestřenec mnohobarvý
Pestřenec mnohobarvý

Pelvicachromis taeniatus



Pestřenec zlatový
Pestřenec zlatový

Perca fluviatilis



Okoun říční
Okoun říční

Perccottus glehni



Hlavačka Glehnova
(Hlavačkovec rotan)
Hlavačka Glehnova (Hlavačkovec rotan)

Percina caprodes



Candátek kozlíkovitý
Candátek kozlíkovitý

Periophthalmus barbarus



Lezec obojživelný
Lezec obojživelný

Periophthalmus koelreuteri



Lezec obojživelný
Lezec obojživelný

Periophthalmus papilio



Lezník motýlí

Perrunichthys perruno



Anténovec mřížovaný
Anténovec mřížovaný

Petenia splendida



Kančík lesklý
Kančík lesklý

Petersius occidentalis
(Micralestes occidentalis)



Tetra stříbřitá
(Afrotetra červenoploutvá)

Petitella georgiae



Tetra červenohlavá
Tetra červenohlavá

Petrocephalus bovei



Rypoun Boveův
Rypoun Boveův

Petrochromis famula



Tlamovec Petrochromis famula
Tlamovec Petrochromis famula

Petrochromis trewavasae



Tlamovec Petrochromis trewevasae
Tlamovec Petrochromis trewevasae

Phallichthys amates amates



Živorodka guatemalská
Živorodka guatemalská

Phalloceros caudimaculatus



Živorodka jednoskvrnná
Živorodka jednoskvrnná

Phalloceros caudimaculatus auratus



Živorodka kropenatá zlatá
Živorodka kropenatá zlatá

Phalloceros caudimaculatus reticulatus



Živorodka kropenatá
(Živorodka skvrnitá)

Phalloptychus januarius



Živorodka Phalloptychus januarius (Januárka)
Živorodka Phalloptychus januarius (Januárka)

Phebacogaster calverti



Tetra Calvertova

Phenacogrammus caudalis



Žlutá konžská tetra
Žlutá konžská tetra

Phenacogrammus caudomaculatus



Afrotetra rudohřbetá

Phenacogrammus interruptus
(Micralestes interruptus)



Tetra konžská
Tetra konžská

Phocoena sinus



Sviňucha kalifornská
Sviňucha kalifornská

Phocoenoides dalli



Sviňucha běloploutvá
Sviňucha běloploutvá

Pholis gunnellus



Mečitka severní
Mečitka severní

Photoblepharon palpebratus



Světloočka malá
Světloočka malá

Phoxinellus pseudalepidotus



Slunka mostarská

Phoxinus erythrogaster



Střevle červenobřichá
Střevle červenobřichá

Phoxinus phoxinus



Střevle potoční
Střevle potoční

Phractocephalus hemioliopterus



Anténovec červenoocasý
Anténovec červenoocasý

Phractolaemus ansorgei



Bahnivec africký
(Bahníček africký)
Bahnivec africký (Bahníček africký)

Phractura ansorgii



Fraktura Ansorgeova
Fraktura Ansorgeova

Phractura brevicauda



Mřenkovec krátkoocasý

Phractura clauseni



Mřenkovec Clausenův

Piabina anhembi



Piabina paraitinžská

Piaractus brachypomus
(Colossoma bidens)



Piraňa plodožravá
Piraňa plodožravá

Pimelodella lateristriga



Anténovec pruhovaný
Anténovec pruhovaný

Pimelodus albofasciatus



Anténovec bělopruhý
Anténovec bělopruhý

Pimelodus maculatus



Anténovec Pimelodus maculatus
Anténovec Pimelodus maculatus

Pimelodus ornatus



Anténovec zdobný
Anténovec zdobný

Pimelodus pictus



Anténovec ozdobný
Anténovec ozdobný

Pimelodus pictus



Anténovec barevný
Anténovec barevný

Pimephales notatus



Střevle tuponosá
Střevle tuponosá

Pimephales promelus



Jelec americký
Jelec americký

Placidochromis electra



Tlamovec svítiví
Tlamovec svítiví

Placidochromis johnstoni



Tlamovec Placidochromis johnstoni
Tlamovec Placidochromis johnstoni

Placidochromis milomo



Tlamovec pyskatý
Tlamovec pyskatý

Placidochromis phenochilus 'lupingu'



Tlamovec Lupingův
Tlamovec Lupingův

Placidochromis sp. Electra Blackfin



Placidochromis sp. Electra Blackfin
Placidochromis sp. Electra Blackfin

Placidochromis sp. Gisseli



Tlamovec Placidochromis sp. Gisseli
Tlamovec Placidochromis sp. Gisseli

Placidochromis sp. Jalo



Tlamovec Placidochromis sp. Jalo
Tlamovec Placidochromis  sp. Jalo

Placidochromis sp. Phenochilus Tanzania



Tlamovec Placidochromis sp. Phenochilus Tanzania
Tlamovec Placidochromis sp. Phenochilus Tanzania

Planaltina britskii



Planaltina Britskiho

Planaltina glandipedis



Planaltina carumbatská

Platanista gangetika



Delfín ganžský
Delfín ganžský

Platichthys flesus



Platýs bradavičnatý
Platýs bradavičnatý

Platydoras costatus



Trnovec bělopruhý
Trnovec bělopruhý

Platystacus cotylephorus



Pánvovec bičoocasý
Pánvovec bičoocasý

Platystomatichthys sturio



Anténovec jeseterovitý
Anténovec jeseterovitý

Platytropius siamensis



Sumeček velkooký
Sumeček velkooký

Plotosus fisadoha



Plotos madagaskarský

Poecilia dominicensis



Živorodka peninsula
Živorodka peninsula

Poecilia latipinna



Živorodka širokoploutvá
Živorodka širokoploutvá

Poecilia nigrofasciata
(Limia nigrofasciata)



Živorodka černopruhá
Živorodka černopruhá

Poecilia perugiae
(Limia perugiae)



Živorodka haitská
(Živorodka Perugiova)
Živorodka haitská (Živorodka Perugiova)

Poecilia reticulata



Živorodka duhová
(paví očko, gupka)
Živorodka duhová (paví očko, gupka)

Poecilia sphenops



Živorodka ostrotlamá (Black Molly)
Živorodka ostrotlamá (Black Molly)

Poecilia sphenops



Ballon molly
Ballon molly

Poecilia sphenops



Gold Molly

Poecilia sphenops



Silver molly
Silver molly

Poecilia sphenops cv.



Živorodka ostrotlamá sp. silver
Živorodka ostrotlamá sp. silver

Poecilia velifera



Živorodka velkoploutvá
Živorodka velkoploutvá

Poecilia vivipara



Živorodka živorodá
Živorodka živorodá

Poecilia wingei



Živorodka Endlerova
Živorodka Endlerova

Poeciliopsis gracilis



Živorodka štíhlá
Živorodka štíhlá

Poeciliopsis prolifica



Živoroděnka svítivá
Živoroděnka svítivá

Poecilocharax weitzmani



Tetra Weitzmanova
Tetra Weitzmanova

Polycentropsis abbreviata



Ostnáč Africký
Ostnáč Africký

Polycentrus schomburgki



Ostnáč Schomburgkův
Ostnáč Schomburgkův

Polyodon spathula



Veslonos americký
Veslonos americký

Polypterus ansorgii



Bichir guinejský
Bichir guinejský

Polypterus delhezi



Bichir Delhezův
Bichir Delhezův

Polypterus endlicheri



Bichir Endlicherův
Bichir Endlicherův

Polypterus ornatipinnis



Bichir zdobený
(Bichir pruhoploutvý)
Bichir zdobený (Bichir pruhoploutvý)

Polypterus palmas



Bichir šedý
Bichir šedý

Polypterus retropinnis



Bichir alimský
Bichir alimský

Polypterus senegalus



Bichir senegalský
Bichir senegalský

Polypterus weeksi



Bichir weksi
Bichir weksi

Pomacentrus sulfureus



Sapínek sírožlutý
Sapínek sírožlutý

Pomoxis nigromaculatus



Slunečnice černoskvrnná
Slunečnice černoskvrnná

Poptella orbicularis
(Brachychalcinus orbicularis)



Tetra diskovitá
Tetra diskovitá

Poropuntius angustus



Parmička tenká

Poropuntius consternans



Parmička podivuhodná

Poropuntius lobocheiloides



Parmička laločnatá

Poropuntius solitus



Parmička obecná

Potamotrygon castexi



Trnucha Castexova
Trnucha Castexova

Potamotrygon laticeps



Trnucha širokoploutvá
Trnucha širokoploutvá

Potamotrygon leopoldi



Trnucha Leopoldova
Trnucha Leopoldova

Potamotrygon motoro



Rejnok sladkovodní
(Trnucha skvrnitá)
Rejnok sladkovodní (Trnucha skvrnitá)

Potamotrygon orbignyi
(Potamotrygon hystrix)



Trnucha Orbignyho
Trnucha Orbignyho

Priapella compressa



Živorodka vysokotělá
Živorodka vysokotělá

Priapella intermedia



Živorodka zelenooká
(Živorodka modrooká)
Živorodka zelenooká (Živorodka modrooká)

Prionobrama filigera



Tetra vláknoploutvá
Tetra vláknoploutvá

Pristella maxiliaris



Tetra průsvitná
Tetra průsvitná

Pristolepis fasciatus



Ostnáč malajský
Ostnáč malajský

Probarbus jullieni



Parmička Jullienova
Parmička Jullienova

Procambarus alleni



Rak modrý
(Rak floridský)
Rak modrý (Rak floridský)

Procatopus aberrans



Štikovec modrozelený
Štikovec modrozelený

Procatopus gracilis



Štikovec něžný
Štikovec něžný

Procatopus nototaenia



Štikovec červenohřbetý
(Halančík červenopruhý)
Štikovec červenohřbetý (Halančík červenopruhý)

Procatopus similis



Štikovec nigerijský
Štikovec nigerijský

Proterorhinus marmoratus



Hlavačka mramorovaná
Hlavačka mramorovaná

Protomelas annectens



Protomelas annectens
Protomelas annectens

Protomelas dejunctus



Tlamovec Protomelas dejunctus
Tlamovec Protomelas dejunctus

Protomelas fenestratus



Tlamovec Protomelas fenestratus
Tlamovec Protomelas fenestratus

Protomelas kirkii



Tlamovec Protomelas kirkii
Tlamovec Protomelas kirkii

Protomelas labridens



Tlamovec Protomelas labridens
Tlamovec Protomelas labridens

Protomelas marginatus vuae



Tlamovec Protomelas marginatus vuae
Tlamovec Protomelas marginatus vuae

Protomelas ornatus



Tlamovec Protomelas ornatus
Tlamovec Protomelas ornatus

Protomelas similis



Tlamovec Protomelas similis
Tlamovec Protomelas similis

Protomelas sp. hertae



Tlamovec Protomelas sp. hertae
Tlamovec Protomelas sp. hertae

Protomelas sp. Mbenji Thick Lip



Tlamovec Protomelas sp. Mbenji Thick Lip
Tlamovec Protomelas sp. Mbenji Thick Lip

Protomelas sp. Spilonotus



Tlamovec Protomelas Spilonotus
Tlamovec Protomelas Spilonotus

Protomelas sp. Spilonotus Mozambique



Protomelas sp. Spilonotus Mozambique
Protomelas sp. Spilonotus Mozambique

Protomelas sp. Spilonotus Tanzania



Protomelas sp. Spilonotus Tanzania
Protomelas sp. Spilonotus Tanzania

Protomelas taeniolatus



Tlamovec Protomelas taeniolatus
Tlamovec Protomelas taeniolatus

Protopterus annectens



Bahník západoafrický
Bahník západoafrický

Psettus sebae



Ostnáč vysokotělý
Ostnáč vysokotělý

Pseudacanthicus leopardus



Krunýřovec leopardí
krunýřovec leopardí

Pseudacanthicus sp. (L025)


Krunýřovec L025
Krunýřovec L025

Pseudacanthicus sp. (L273) ("Titan", Titanicus Pleco)


Krunýřovec L273
Krunýřovec L273

Pseudacanthicus sp. (L282)


Krunýřovec L282
Krunýřovec L282

Pseudacanthicus spinosus



Krunýřovec trnitý
Krunýřovec trnitý

Pseudambassis ranga



Okouníček sklovitý
(Okouník sklovitý)
Okouníček sklovitý (Okouník sklovitý)

Pseudepiplatys annulatus



Štikovec prstencový
Štikovec prstencový

Pseudobagarius inermis



Proudovec kamanský

Pseudocarcharias kamoharai



Žralok krokodýlí
Žralok krokodýlí

Pseudocorynopoma doriae



Tetra Pseudocorynopoma doriae
(Drak ploutvatý)
Tetra Pseudocorynopoma doriae (Drak ploutvatý)

Pseudocrenilabrus multicolor
(Hemihaplochromis multicolor)



Tlamovec pestrobarevný
Tlamovec pestrobarevný

Pseudocrenilabrus nichols



Tlamovec Nicholsův
Tlamovec Nicholsův

Pseudocrenilabrus nicholsi



Tlamovec Pseudocrenilabrus nicholsi
Tlamovec Pseudocrenilabrus nicholsi

Pseudocrenilabrus philander



Tlamovec modravý
Tlamovec modravý

Pseudocrenilabrus philander dispersus



Tlamovec mosazný
Tlamovec mosazný

Pseudoderas niger
(Oxydoras niger)



Trnovec černý
Trnovec černý

Pseudoepiplatys annulatus



Štikovec prstencovitý
Štikovec prstencovitý

Pseudogastromyzon cheni



Přísavka čínská
Přísavka čínská

Pseudohemiodon apithanos



Palorikárie ekvádorská
Palorikárie ekvádorská

Pseudohemiodon laticeps



Krunýřovec Pseudohemiodon laticeps
Krunýřovec Pseudohemiodon laticeps

Pseudohemiodon thorectes



Krunýřovec Pseudohemiodon thorectes
Krunýřovec Pseudohemiodon thorectes

Pseudolithoxus anthrax



Litoxus aronský
Litoxus aronský

Pseudolithoxus dumus



Litoxus orinocký
Litoxus orinocký

Pseudolithoxus nicoi



Litoxus siapanský
Litoxus siapanský

Pseudolithoxus tigris



Litoxus tygrovaný
Litoxus tygrovaný

Pseudomugil connieae



Gavúnek Conniin
Gavúnek Conniin

Pseudomugil furcatus
(Popondetta furcata)



Gavúnek vidloocasý
Gavúnek vidloocasý

Pseudomugil gertrudae



Gavúnek Gertrudin
Gavúnek Gertrudin

Pseudomugil signifer



Gavúnek malý
Gavúnek malý

Pseudomystus bomboides



Sumíček bručivý

Pseudopimelodus raninus



Anténovec čmeláčí
Anténovec čmeláčí

Pseudoplatistoma fasciatum



Anténovec skvrnitý
Anténovec skvrnitý

Pseudoplatystoma fasciatum



Anténovec skvrnitý
Anténovec skvrnitý

Pseudoplatystoma tigrinum



Anténovec tygří
Anténovec tygří

Pseudorasbora parva



Střevlička východní
Střevlička východní

Pseudorinelepis genibarbis



Pakrunýřnice amazonská
Pakrunýřnice amazonská

Pseudosphromenus cupanus
(Macropodus cupanus cupanus)



Rájovec ostroocasý
Rájovec ostroocasý

Pseudosphromenus dayi
(Macropodus cupanus dayi)



Rájovec červenoocasý
Rájovec červenoocasý

Pseudotropheus acei



Tlamovec acei
(Tlamovec žlutoploutvý)
Tlamovec acei (Tlamovec žlutoploutvý)

Pseudotropheus crabro



Tlamovec pseudotropheus crabro
Tlamovec pseudotropheus crabro

Pseudotropheus crabro
(Maylandia crabro)



Tlamovec crabro
Tlamovec crabro

Pseudotropheus demasoni



Tlamovec Demasonův
Tlamovec Demasonův

Pseudotropheus elongatus



Tlamovec štíhlý
Tlamovec štíhlý

Pseudotropheus elongatus Mpanga



Tlamovec štíhlý Mpanga
Tlamovec štíhlý Mpanga

Pseudotropheus flavus



Tlamovec pseudotropheus flavus
Tlamovec pseudotropheus flavus

Pseudotropheus lombardoi
(Metriaclima lombardoi)



Tlamovec Lombardův
Tlamovec Lombardův

Pseudotropheus microstoma



Tlamovec maloústý
Tlamovec maloústý

Pseudotropheus novemfasciatus



Tlamovec devítipruhý
Tlamovec devítipruhý

Pseudotropheus saulosi



Tlamovec pseudotropheus saulosi
Tlamovec pseudotropheus saulosi

Pseudotropheus saulosi red



Tlamovec saulosi red
Tlamovec saulosi red

Pseudotropheus socolofi



Tlamovec socolofův
Tlamovec socolofův

Pseudotropheus socolofi



Tlamovec Pseudottropheus socolofi
Tlamovec Pseudottropheus socolofi

Pseudotropheus sp. kingsizei



Tlamovec Pseudotropheus sp. kingsizei
Tlamovec Pseudotropheus sp. kingsizei

Pseudotropheus sp. Perspicax



Tlamovec Pseudotropheus sp. Perspicax
Tlamovec Pseudotropheus sp. Perspicax

Pseudotropheus sp. Perspicax Orange Cap



Pseudotropheus sp. Perspicax Orange Cap
Pseudotropheus sp. Perspicax Orange Cap

Pseudotropheus sp. Polit



Tlamovec Pseudotropheus sp. Polit

Pseudotropheus tropheops



Tlamovec oranžový
Tlamovec oranžový

Ptereleotris evides



Hlaváčovec pestrý
Hlaváčovec pestrý

Pterocryptis berdmorei



Sumec Myanmarský
Sumec Myanmarský

Pterolebias peruensis



Vějířovka Peruánská
Vějířovka Peruánská

Pterophyllum altum



Skalára vysoká
Skalára vysoká

Pterophyllum leopoldi



Skalára Leopoldova
Skalára Leopoldova

Pterophyllum scalare



Skalára amazonská Platinum silver
Skalára amazonská Platinum silver

Pterophyllum scalare



Skalára amazonská-Ghost(duch)
Skalára amazonská-Ghost(duch)

Pterophyllum scallare



Skalára amazonská
skalára amazonská

Pterophyllum scallare



Skalára koi
Skalára koi

Pterophyllum scallare



Skalára amazonská modrá
Skalára amazonská modrá

Pterophyllum scallare



Skalára amazonská bicolor
Skalára amazonská bicolor

Pterosturisoma microps



Krunýřovec malooký
Krunýřovec malooký

Pterygoplichthys anisitsi



Krunýřovec Ambrosettův
Krunýřovec Ambrosettův

Pterygoplichthys disjunctivus



Liposarkus madeirský
Liposarkus madeirský

Pterygoplichthys joselimaianus



Krunýřovec brazilský
Krunýřovec brazilský

Pterygoplichthys pardalis



Krunýřovec pardálí
Krunýřovec pardálí

Pterygoplichthys parnaibae



Krunýřovec parnaibský
Krunýřovec parnaibský

Pungitius pungitius



Koljuška devítiostná
Koljuška devítiostná

Puntius anchisporus



Parmička buluganská
Parmička buluganská

Puntius arulius



Parmička velkoskvrnná
Parmička velkoskvrnná

Puntius asoka



Parmička asoka
(Parmička sitavacká)
Parmička asoka (Parmička sitavacká)

Puntius bimaculatus



Parmička dvojskvrnná
Parmička dvojskvrnná

Puntius binatatus



Parmička zlatolesklá
Parmička zlatolesklá

Puntius Denisonii



Parmička Denisonova
Parmička Denisonova

Puntius eugrammus



Parmička širokopruhá
(Parmička křížová)

Puntius fasciatus



Parmička příčnopruhá
Parmička příčnopruhá

Puntius filamentosus
(Barbus filamentosus)



Parmička černoskvrnná
Parmička černoskvrnná

Puntius gelius



Parmička trpasličí
Parmička trpasličí

Puntius lineatus



Parmička páskovaná
Parmička páskovaná

Puntius melanampyx



Parmička příčnopruhá panda
Parmička příčnopruhá panda

Puntius odessa



Parmička z Oděsy
(Parmička oděska)
Parmička z Oděsy (Parmička oděska)

Puntius rhombeus



Parmička čtvercová

Puntius rhomboocellatus
(Barbus rhomboocellatus)



Parmička kahajanská
(Parmička čarodějnokruhá)
Parmička kahajanská (Parmička čarodějnokruhá)

Puntius sarana orphoides



Parmička sarana

Puntius tetrazona



Parmička čtyřpruhá
Parmička čtyřpruhá

Puntius tetrazona



Parmička mechová
Parmička mechová

Puntius ticto stoliczkanus



Parmička indická žlutoskvrnná
Parmička indická žlutoskvrnná

Puntius titteya
(Capoeta titteya, Barbus titteya)



Parmička duhová
Parmička duhová

Pygocentrus nattereri



Piraňa červenobřichá
Piraňa červenobřichá

Pygocentrus sp. Paraguay



Piraňa Paraguayská

Pyrrhulina beni



Štíhlotělka Benova
Štíhlotělka Benova

Pyrrhulina brevis



Tetra tečkovaná
Tetra tečkovaná

Pyrrhulina elongata



Štíhlotělka protažená

Pyrrhulina filamentosa



Štíhlotělka vláknovitá
Štíhlotělka vláknovitá

Pyrrhulina filamentosa



Tetra vláknová
(Štíhlotělka vláknovitá)
Tetra vláknová (Štíhlotělka vláknovitá)

Pyrrhulina Rachoviana



Tetra Rachovova
Tetra Rachovova

Pyrrhulina vittata



Tetra proužkovaná
Tetra proužkovaná


Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.




Partneři: Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby