Krupička - fenomén akvaristů

Zajímalo by mne, zda je mezi vámi někdo, kdo se ve s vé vlastní praxi s touto nemocí ještě nesetkal.Tak to by som chcela vidieť toho machra,čo by tvrdil,že krupičku v akvárku ešte nemal.To akokeby tvrdil,že nikdy neklamal a nikto by mu neveril ani to. :-)


S tím se asi setkal každý. A nemusí to být vždy z živé potravy, mě se to sdtalo i při zkrmování mraženého krmiva !! Jak, to do dnes nevím.


Už je to pěkný čásek, když jsem dával tento příspěvek. Výsledek je asi očekávaný, drtivá většina má zkušenost s touto nemocí za sebou. Povzbudivé snad je, že v případě brzkého zachycení je 100% léčitelná.


ja sem to měl ale koupil jsem si na to prašky v zverimexu


Vidím, že po desti dnech je tu pouze jedna výjimka potvrzující pravidlo, že dříve nebo později s touto dětskou nemocí rybek potká každý akvarista.

Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby