Kde nakupovat

Doporuč dobrý obchodAhoj, kupuju v Břeclavě u Tesca. Je tam velký výběr a ochotně poradí.


Pet Center Ana akvaristické burze mají ryby docela levně - www.rybyarybicky.cz


calvus: Budu si pořizovat malou akvarijní stěnu do svého malého obchodu a právě pan Naděje mi byl hodně doporučován. Tak díky za další kladný ohlas.


yirka: Je pravda, že s tím musím souhlasit. Čas od času kupuji nějaké rybky z pěstíren, nekdy od chovatelů a v posledním případě z akvaristik.


silversea: Jestli jezdíš do Kutné Hory zkus Akvaristiku Naděje,možná budeš spokojenější než u pana Jahody v Profizoo.


speedtt: Řekl bych, že ještě lepší je sehnat dobrého chovatele, ale to většinou naráží na vzdálenost. Přesto jsou rybkyx přímo od chovatelů asi nejlepším řešením. (Mimo některých exotičtějších-dovážených druhů).


Ryby a ostatní živočichy se vyplatí kupovat v pěstírnách (ne vždy).


V Praze je to s kvalitou jednotlivých prodejen jak na houpacím koni - jednou dvakrát dobrý a pak úplná katastrofa. Asi nejčastěji si kupuji rybky u Hoffra v akvaristice v Gutově ulici. Jinak si jezdím do Kutné Hory do Profizoa. Majitel kdysi začínal jako velkoobchod ryb - kvalita je dobrá, a když byla nějaká nepříjemnost vždy jsme našli nějaké řešení. Kdykoliv mi poradí. :-)


také nejsem z Prahy, tak nevím.....ale u nás v Teplicích máme velice kvalitní zverák, kde i poradí
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby