Bílá voda v akvárku.

Chtěl bych se zeptat. Vyčistil sem akvárko a voda byla průzračná. Ale zhruba po týdnu je jako mlíko. Zkusil sem vyměnit část vody a pořád stejný. Věděl by někdo čím to může být a jak to odstranit:mozna mas špatny filtr a nebo jestli tam mas nejake kameny nebo bily pisek nebo nejakou dekoraci tak ti to muže dělat to :-) :-)


snowboard: Kdyby to bylo z důvodu závadné dekorace, zřejmě by se problém projevil již dříve. Já jsem z příspěvku nevyrozuměl, že by se jednalo o čerstvě založené AQ.


Také může být v AQ nějaký kámen, který vypouští nějaké látky (např.: hodně vápníku - vápence)


měla jsem nedávno ten samý problém, ve zveráku mi poradili, abych vyměnila víc jak 1/3 vody, odkalovacím zvonem odkalila dno, omyla kytky, kořeny a skalky, vyčistila filtr a ryby 2 dny nekrmila......mě to pomohlo, tak uvidíš :-)


Bylo by dobré vědět, jak dlouho je AQ založené, ale nejčastější chybou s výskytem bíle zakalené vody je překrmování. Zkus 2-3 dny nekrmit a uvidíš.


Tento problém jsem měl taky, ale jak píše Tomik24, tak stačí vydržet, co se akva zaběhne


Někteří akvaristé přidávají do čerstvé vody například menší množství perlooček. Definitivně je vyhráno až tehdy, kdy rostliny zakoření, začnou růst a nastává tak biologická rovnováha.

Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby