Neonky

mam neonky dal jsem je do jineho akvaria (par) a zadny treni nebylo poradte mi :-) :-) :-)cbr: Ano, sú oblasti,v ktorých vývojová ( neonková) voda tečie priamo z vodovodu alebo z prírodných studničiek. Takýchto miest je málo, aspoň u nás je väčšinou tvrdá voda, nevhodná pre odchov neoniek. Preto ju treba upraviť. :-)


kate1114: Malyý, až neuvěřitelný zázrak, že se ti podařilo odchovat neonky (předpokládám že obyčejné) ve společenském akvariu.


Ja som oddelila vsetky neonky, az ked som si vsimla, ze budu mat mlade. Treli sa aj v spolocnosti ostatnych ryb, dokonca na dne akvaria som objavovala male neonky, ktore mali vacsie ryby nakoniec ako doplnok stravy... :-)


dominik: Možná by jsi měl zkusit vytírat něco jiného,neonky jsou náročnější na kvalitu a hodnoty vody,musel by jsi jí asi upravovat.


Mně se pářily i po párech, důležitá je měkká, slabě kyselá voda :-)
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby