Rotliny

me nerostou moc rostliny co s tim ?laky: Pokud máš přesto nepřekonatelnou chuť podpořit výrobce tohoto přípravku tak cena se pohybuje 40-50 CZK/100ml.


laky: Přihnojovat rostliny by měl jen ten kdo přesně ví proč a nač hnojivo používá. Jinak si zadělává na problémy. To že se někomu náhodou zadařilo není vůbec směrodatné.


Jako ostatní navrhuju BIOFLOR. Je to dobré hnojivo, ale možná je vada ve světle.


Zajimavé zkusím si koupit taky ten Bioflor ještě jsem ho nezkoušel.Určitě bych dal na rady a zkusil bych nějaké ty hnojiva.


dekaček: Pokud to jsou nově zakoupené rostliny, jedná se pravděpodobně o přirozený úbytek listů emersně pěstovaných rostlin, po opadání by měly nasadit listy submersní a při správných podmínkách v nádrži a odpovídajícím osvětlení i prosperovat.


prosim o radu.mam nově založene akvarko a listy my začinaj hnědnout a uhnivat co stim mam delat


Já osobně čas od času přihnojím tekutým hnojivem
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby