Rozmnožování pancéřníčků

Co mám dělat aby se mi pancéřníčci rozmnožili.Určitě doporučuji živé krmení. Mě se osvědčilo krmítko na živou potravu, ze kterého např.:nítěnky vypadávají postupně a žádné se do dna nezavrtají. :-) :-) :-)


Tak, já bych se nejdříve ujistil, že mám rybky obojího pohlaví :-) . U některých pancéřníčků jsou totiž pohlavní rozdíly minimální a těžko rozeznatelné. Proto by to pro statistickou jitotu chtělo hejno tak 6-8 rybek. Další podmínky jsou ¨pro jednotlivé druhy k dispozici v atlasech. Tak hodně zdaru!


Určitě to chce nějakou dobu krmit živou potravou, taky se doporučuje vyměnit část vody.


Prakticky všichni pancéřníčci nepotřebují zvláštní potravu k tomu,aby se vytřeli.Chce to jen postřeh,a hned jikry dát pryč od ryb a šneků.A měj na paměti,čím hloupější sedlák,tím větší brambory!!!


bigveld: Krmím nítěnkama už nějakou dobu a ze začátku se mi taky kazila voda, takže to asi pravda bude. Teď krmím tak aby je všechny stihly ze dna vysbírat dřív než se zavrtají a je po preblému :-)


milan.mazour: Ahoj.Četl jsem a dostal jsem radu abych si na to dával velký pozor,protože se prý údajně zavrtají do dna,a po čase se začne kazit voda.Je to tedy možné nebo nikoli.Děkuji za radu. :-)


Ahoj aby se ti pancernickove vytreli musi dostat zive krmeni nejlepe nitenky neboj se tam dat opravdu hodne budou postupne odzirat nejlip bez substratu a silnej proud vody


AHoj Akvariste zajimalo by me jak nalozit s pancernickama aby se me rozmnozili. JEstli nekdo vite tak diky

Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby