Zniesli by sa tieto rybky?

Ja chovam 3 zavojnatky,2 skalare a dvoch prisavnikov .....myslite ze by sa zniesli este keby som k nim pridala gupky ??? Alebo poradte mi co bvy sa k nim este hodilo... :-) pls. Dakujem :-)Ta původní kombinace není moc šťastná, gupky můžeš přidat k různým rybám-buď jako doplněk osádky nebo stravy :-) . Taky neuvádíš jak máš velké AQ.


Nedoporučuji. Paví oka pro ty ostatní rybu budou akorát tak potravou.


víš ja bych ti poradil takle skalary k zavojnatkam nejdou a gupky ke skalarum už vůbec gupky rády plavou a skaláry to stresuje takže ne!!!!! :-) :-)


Hrozná kombinace, Skaláry a závojnatky sežerou Paví očka a Skaláry pojdou na svinstvo od Závojnatek.


sisa: Pokud chceš, aby se rybkám trochu dařilo, tak nestačí jen položit otázku na webu a reagovat nevím. Je třeba taky trochu něco nastudovat. A to se týká i rostlin. Když ti něco doporučím přímo, tak řekneš, že se ti to nelíbí. To je potom každá rada drahá. Je třeba si položit otázku sama sobě, co od akvaristiky očekáváš?


no ja tie rastliny moc dobre nepoznám :-) tak zatial si nejdem kupit ziadnu


sisa: Do 60l nádrže určitě jedna rostlina stačit nebude. Pro vytvoření dobrého prostředí i pěkného vzhledu by byla potřeba nějaká ústřední (solitér) pak pár dekoračních a nejlépe nějaká rychlerosotoucí plovoucí jako třeba Egeria.


a teda ked si pojdem kupit tu nejaku zivu rastlinu tak staci jedna? :-)
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby