Fotogalerie

jak se dává do fotogalerie foty??Aj ja mam niekedy nastudovany text co je to za rybicku ale neviem cesky nazov..


horac: To je naozaj dobrý spôsob,ako trestať takýchto "notorikov"!


hanča: Existují i jiná akva fóra-třeba www.rybičky.net, kde můžeš volně přiložit do tématu o názvu rostlinky foto a je velmi pravděpodobné, že se ti někdo ozve se správnou odpovědí nebo tě navede kde hledat.


yirka: No ale jak mam jinak zjistit, co je to za rostlinu. Už jsem prohledala fakt všechno o čev vim.


hanča: Já si myslím, že by postrádalo smysl vkládat něco do ENCYKLOPEDIE, když nevím o co se jedná. Buď vkládám něco, co jsem si alespoň trochu nastudoval či přečetl anebo nic. Pukud zjistíš omyl, myslím, že jediná cesta je nahlásit to administrátorovi. Pokud by měli všichni přístup do plné editace, asi by to byl pěkný zmatek.


Mám ještě jeden dotaz. Když mám fotky rostliny ale bohužel nevím její druh a nemůžu ho nikde najít, dá se tam nějak vložit i bez toho? Případně jde nějaká fotka přemístit pod jiný název, když člověk zjistí, že ji přidal pod nesprávné označení?


ako mám vymazať z galérie zle vložený príspevok,keď sa mi neukázala fotka a je teda zbytočné,aby to bolo v galérii?


hanča: Kradenou fotografii jsem smazal a uživateli "Borec" jsem za soustavné porušování pravidel soutěže smazal body. Pokud bude pokračovat, budu mu muset zakázat přístup na tyto stránky.
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby