Rozmnožování krunýřovců

dobrý den, potřebovalla bych radu v akvárku mám 3 krnýřovce skvrnité a ne a ne se rozmnožit , prosím poraďte mi !!!,???nebo tady v tom fóru se píše i o jiných krunýřovcích .A máš jistotu, že máš samce i samičky? A jak jsou staří?


Mně se krunýřovci vytřeli v noře, kterou samec vyhrabal pod velkým plochým kamenem. A bez různého přikrmování. Mám samce a samici + jednu samici v zásobě v jiném akva. Taky by se měli znát již od mlada. Já mám sourozence, a týden po nastěhování se mi začali třít.


Mě se vytřeli pod břidlici, mají tam takovou malou jeskyňku.


Hmm ... dobré je jim tam dát nějakou ,,schovku,, aby měli tmavé prostředí


udělej jim nějake skrýše aby se ti vytřeli tak musí mít více soukromí :-)


Moje osobní zkušenost je následující : V akváriu mam samce ancitrus sp. gold a dvě samice jednu ancitrus sp. a druhou ancitrus sp. gold. Asi tak rok mi né a né naklást jikry a nedávno se mi naskýtla příležitost si vytvořit něco z keramické hlíny, a tak jsem nelenil a uplácal jsem si jeskyňku pro ty mé ancíky. No a do týdne jsem měl jikry od zlaté a druhý týden od tmavé. Chce to zkrátka zkoušet a myslím si, že dají přednost co nejpřírodnějšímu prostředí. :-)


Většinou se třou celkem ochotně, zkus jim tam dát něco i více uzavřeného, třeba kus trubky. Taky je přikrm zeleninou a živým krmivem.


Ale jakého jsou pohlaví ti tři? Hlavně potřebují nějaký úkryt - jeskyni, trubku, květináč... kam by nakladli jikry.

Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby