Vypouklé oko

Ahoj, moje rybka (sameček betty) má vypouklé oko a i trochu zakalené, ztratil malinko barvu a často lapá po vzduchu je to moje první rybka prosím poraďte co s ním mám dělat :(Ahoj, měla jsem též u Betáka a pomohlo pravidelné vyměnování vody, tím myslím každý den trochu vody, mám 60 akva a tak 5-8 cm sloupce vody. Říká se tomu vodní léčba, beták byl do týdne úplně v pohodě. To že beták lapá po vduchu je normální chování, je to labyrintka a ta dýchá vzduch, takže musí na hladinu :-)


Moje dvě ryby to mají taky, vypouklé oči a ztratily barvu. Pídila jsem se, co to je, ale nic jsem nezjistila, přeléčení nepomohlo. Ale jsou v tomto stavu už několik let. Taky by mě zajímalo, co to je.


Ahoj, kup si ve zverimexu všestranný lék a dávkuj podle návodu. Mělo by se to zlepšit. Zkus taky hlídat teplotu vody, moc teplá voda způsobuje nemoci.

Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby