Nemožnosť odoslať reakciu na príspevok

Už dva dni sa mi nedá normálne odoslať moju reakciu na niekoho príspevok.Normálne napíšem svoj text do tabuľky ako svoju reakciu,ale nejde mi ju odoslať.Dám aj enter,ale príspevok sa neukladá ako vložený.Mám chybu ja v nastavení pc,alebo je to chyba stránky?Doteraz to nebol problém.horac: už je to v poriadku,mám tam už aj kolonku pridať príspevok.Tie dva dni to tam proste nebolo.A používam ako prehliadač Explorer. :-)


ďakujem,napíšem Vám do správy,nikdy som s tým problém nemala,až doteraz.


salonka: Kontroloval jsem kód stránky a myslím že by mělo být všechno v pořádku. Pokud je to možné, napište mi prosím jaký prohlížeč používáte, případě jakékoliv jiné podrobnosti abych to mohl zkontrolovat i pro Vaše nastavení :-) yirka: Děkuji za upozornění, problém jsem opravil :-)


Mně zase zcela nefunguje funkce upravit. Překlep jsem musel opravit tak, že jsem jej po ctrlc smazal, znovu zkopíroval přes ctrlv zkopíroval jako novou reakci a před odesláním opravil.


ešte uvediem,že snažila som sa odpovedať v kategorii Jak dále,ale ja nemám pod smajlíkmi v tejto kategorii možnosť pridania príspevku zobrazenú,takže tam preto nemôžem reagovať.

Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby