Jak dále?

Soutěž, jako vždy, přilákala staré a spoustu nových návštěvníků těchto stránek. Jak to bude dále? Zůstanete? Nebo to bude jako v minulých letech. Nechci být špatným prorokem, ale obávám se, že to bude jako v předchozích letech. Byla by to škoda. Dejte adminstrátorovi náměty a návrhy jak je udržet aktivní.oli: ak rada lúskaš zaujimavosti o rybách a možno aj obdivuješ veľké americké cichlidy,tu by sa Ti iste tiež páčilo http://bigcichlids.xforum.cz/ Ale podmienkou je registrácia.Ja som tam nalepená denne už dva roky a mne osobne to príde ako stránka s dychom a každodenným životom,ikeď tam nie je chat,ale je tam kopa zaujimavého o rybách,krásne fotografie veľkých cichlid a myslím,žeby sa Ti to aj mohlo páčiť.Aj ja som začínala na malých rybkách so svojim záujmom a skončila som u veľkých cichlid,no a neľutujem. :-)


oli Tí,čo to predpovedali,vedeli o čom píšu,lebo naozaj to tak vždy dopadne.Ja sem tam prídem i na chat,ale je to o ničom,tam je to poväčšinou jak vymreté a naozaj sa sem húfne chodí len počas súťaži.Aj ja osobne si tu niečo pozriem,ale mám stránky,kde to denne a žije,takže radšej chodievam tam,lebo je tam pokec,kde sa dá s ľuďmi pokecať nie len o akvaristike a ak treba,aj tam niekto niečo iným poradí.Tu to po súťaži vždy zamrzne ,ale s tým človek nič nenarobí.


Zdravím všechny uživatele tohoto webu a koukám,že je tu opravdu tak jak někteří předpovídali!!! :-) chodím sem každý den prohlížím zajímavosti v atlase...doufám,že nás je víc... :-) Jinak tu,ale není žádná aktivita...U prezentace nádrží ani ťuk a i když někomu napíšu,že se mi něco líbí tak to ani nepřečte :-) No já ještě počkám jak to bude dál a budu jenom asi koukat do toho atlasu.... :-)


yirka: Já zůstanu prozatím "doma" a uvidí se :-) S mýma očima musím být opatrná... :-)


horac: Samozřejmně,že se budu snažit ty body ještě dohonit :-) a to čtení příjde potom pokud to všechno zvládnu... :-) Ale na druhé straně i bramborová medajle je krásná,že?...Jestli mě někdo předhoní tak to semnou... :-) To byl vtip :-)


oli: Bodové rozdíly jsou sice velké, ale soutěž pokračuje až do zítřejšího večera :-). Ale přeji příjemné počtení v atlase.


oli: To si počteš . Zdejší atlas je obsáhlý, ale je v něm dosti nedostatků. Pokud chceš opravdu obsáhlé informace ke studiu rybiček, pak nejlepší atlas v češtině je nepochybně na akvarista.cz. http://www.akvarista.cz/web/atlas/ Články jsou na vysoké odborné úrovni.


Tak dneska se dívám co nového tu bude napsané,ale soutěž už má vítěze tak tu je ticho!!!No,ale já se tu nudit nebudu!!!Koukám a čtu si v Encyklopedii a zjišťuji co všechno ještě nevím a jsou tu věci velice zajímavé :-) Samozřejmně obdivuji ty kteří ji pomohli vytvořit!!!Takže to je můj program na další dny!!! :-)


geminika: Od včerejšího večera je to v pořádku. Některé bodované příspěvky je třeba schválit adminem, který byl asi mimo dosah.


už asi dva dni sa mi neukazuje priebežné poradie akvárií za posledný týždeň súťaže.Je to aj u Vás,alebo chyba je len u mňa?
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby