Jak dále?

Soutěž, jako vždy, přilákala staré a spoustu nových návštěvníků těchto stránek. Jak to bude dále? Zůstanete? Nebo to bude jako v minulých letech. Nechci být špatným prorokem, ale obávám se, že to bude jako v předchozích letech. Byla by to škoda. Dejte adminstrátorovi náměty a návrhy jak je udržet aktivní.yirka: Ano přesně tak to je :-) Já kdybych napsala,že jsem jenom tady tak bych lhala!!!Protože jsem tu kdysi nakoukla a uviděla známé akvaristy z jiného webu tak jsem sem vložila také AQ.Ale potom přišly zdravotní potíže :-) Každý web má něco dobrého :-) A lidé na nich dobří a také závistivci,kteří všechno kazí :-) Mě se právě líbí ten obsáhlý Atlas...a hodně věcí,které jsem potřebovala vědět je z tohoto webu!!! :-) Tak uvidíme jak to půjde dál...mělo by se to udržet!!! :-)


salonka: Ano je to o lidech, kteří sem chodí, ale je to i o propagaci a vedení stránek. Když se totiž podíváš do historie, či do atlasu, najdeš tam v začátcích spoustu známých a zkušených akvaristů. Hlavně díky nim byl založen zdejší obsáhlý atlas. Postupně se však přiklonili ke stránkám, které jim více vyhovují tudíž asi lépe fungují.


ja som na tejto stránke začínala vôbec prvý krát s nejakými akva stránkami,práve vtedy tu prebiehala súťaž a zúčastnila som sa jej vôbec po prvý krát.Tak som vôbec čuchla prvý krát k akvaristickým netom.Ale aj mne príde táto stránka v období mimo súťaží,taká zamrznutá a bez života.Keby tu fičal naplno chat,ako na iných stránkach,kde je to živé debatami i mimo akvaristiky,tak by sem nechodievali ľudia len v čase súťaže.A aj to sú poväčšinou Tí skalní a sem tam sa pritrafí nejaký nováčik,čo sa utrhne...Aj keď stránky nemôžu fungovať len na súťažiach,ktoré sú finančne náročné,aj keď to tak možno niekomu nepríde,aj tak si myslím,že je to hlavne na ľuďoch,či udržia "živosť" stránky.Možno by to naozaj oživil viac navštevovanejší chat,ako to je aj na iných stránkach,ale stále je to hlavne o tom,čo človeka zaujme viac.


oli: Problém je, že spousta lidí je registrována a má prezentace na jiných stránkách, kdy to je živější a troufnu si říci i trochu fundovanější. Proto si sem pouze odskočí. Pokud se tu neutvoří jádro deseti kovaných akvaristů, kteří budou mít tyto stránky jako své domovské, bude to vždy problematické. Ale vzhledem k tomu, že ty zřejmě jinde prezentaci nemáš, můžeš být jedním z nich.


Tak to je dobrá otázka :-) Akvaristikou se zabývám hodně let,ale tady jsem začala od r.2010,ale pro nemoc ...problém s očima... jsem se tady ničeho nezůčastňovala.A najednou přišel mejlik,že je soutěž a já jsem zrovna zase začala s rybičkama protože bez nich to není ono :-)A teď každý den už čekám na otázku a vymyšlím všechno možné,abych nebyla poslední :-) .A když soutěž skončí... vůbec nevím jak to tady potom premává :-) Třeba bodovat zápisy do deníčku,vložení vídea...fotky AQ a potom na konci měsíce celkové hodnocení :-) I když vím,že lidé dovedou ublížit,když vidí něco hezkého ...šup a je to za 5 :-)ale musí se takové věci přehlížet a bojovat dál :-) No víc už nebudu psát protože by se mohl někdo :-)Určitě budou i jiné návrhy..ráda si je přečtu :-)
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby