Beta

Ahojky , chci se zeptat už delší dobu pěstuju samce bety bojovnice a poslední týden se drží u dna moc nežere a dost zesvětlal prosím poraďte co to může být .Nevím si rady :-)oli:dnes bola trošku záludná tá otázka,lebo ak to človek prečítal zbklo,hneď mal odpoveď.... :-) Ja som tak dovrzala hneď prvú otázku,že som si zle naštudoaval text


Tak dnes se mi otázka do soutěže móc líbila :-) Samozřejmně jsem odpověděla špatně :-) ,ale to mi neubralo chuť do dalších odpovědí. :-) Byla napsaná velice"komplikovaně" a o to tu vlastně jde!!!I když jsem tu rostlinku kdysi měla...všude možně jsem nakukovala a když jsem měla odpovědět tak jsem to zapomněla :-) Nepraštilo to semnou :-) bojuji dál!!! :-)


S akvaristikou se nedá pořádně začít bez elementárních znalostí. Čerpat je lze například zde: http://www.akvarijni.cz/zacatky.htm http://www.horacovoakvarium.cz/clanek_nejcastejsi_chyby_zacatecniku.htm


reny: :-) Je mi to také líto,ale na brambory se nedávejte...máte cit a to je u rybiček velmi důležité!!!Místo první rybičky si kupte malou příručku Začínáme s akvaristikou a uvidíte jaká je akvaristika alchymie!!!Také vím,že čím menší AQ tím více práce!!! :-) Ale vždy každý nemůže mít velké AQ,ale hlavně jsou to ty znalosti!!!Nebo na internetu je hodné napsané tak číst a potom "podnikat". :-) Trochu Vás "možná" rozveselím...já vždy říkám,že prvních 20 let je nejhorších :-) Tak do toho ať má dcerka i Vy radost!!! :-)


reny:tak ja ako "cichlidár " považujem naozaj cichlidy za vysoko odolné ryby,ale k Vášmu osadenstvu v nádrži sa nehodia.Ale mám aj ja stolitrovú nádrž,kde mám zmesku rýb,teda živorodiek a mne osobne príde ako dosť odolná rybka aj Labeo dvojfarebné a Mřenka pákistánská - Botia lohachata.Mám už len tú poslednú,ale absolútne nenáročné ryby a v pohode sa znášali s inými rybami v akváriu.


Díky za soustrast je to u nás jako v pohřbním ústavě , ale je to život nikdy bych nevěřila , že je možný , aby mě to tak vzalo , je mi špatně od žaludku no hrůza. Poraďte mi prosím nějakou odolnou rybičku ,musím dceři nějakou koupit , nebo se mi ubrečí díky všem.


reny: no,je to škoda,lebo správnemu akvaristovi nie je ľahostajná smrť žiadnej ryby.Mne bolo tiež špatne z hromadného úhynu 9ks tlamovcov a iných cichlid,čo sa mi raz stalo,takže Ťa chápem...


Tak ahojky , dnes ráno beťák umřel , nepomohlo nic .Asi budem pěstovat brambory , těch mě nebude líto je mi z toho na nic . Ale všem moc díky z rady . :-)


me se to stavalo kdyz se jim ochladila voda, nebo byly uz stari


Na Váš dotaz není jednoduché odpovědět!!! :-) Musíte napsat v jakém prostředí žije...v jak velkém AQ a teplotu vody i teplotu v místnosti...protože Bety jsou labyrintky a nadechuijí se nad hladinou...Může to být různé...i věk rozhoduje tyto rybičky nežijou dlouho!!! :-) Napište víc a uvidíme!!! :-)

Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby