Čichavec modrý a jeho agresivita

Já mám doma 1 Čichavce modrého. K němu jsem přikoupila 3 párečky jiných druhů Čichavců. Ten můj je hodně honí. Mně připadá že začíná být hodně agresivní. Vždy úplně ztmavne a nějak podivně se zkroutí a začne honit ostatní. Já ho vždy dám do sáčku. Ten sáček s ním, nechám asi 1h v akvárku. On znovu zesvětlá. Tak jsem ho opět vyndala a dala k ostatním. On Však asi po 5 min začal být znovu tmavý a agresivní. Můžete mi prosím poradit co mám dělat? Děkuji :-)Tak jak píše Geminika, modří jsou dle mých zkušeností nejagrsívnější. Čichavci jsou také vesměs (mimo zakrslých) nároční na prostor a tak mi chybí nejdůležitější informace a to o velikosti nádrže.


Modré guramy sú najagresívnejšie z gurám. Ja mám dve modré, dve perleťové a dve bozkávajúce a len samec modrého naháňa všetky ostatné. Neublíži im, tak ju stále nevyberaj lebo ju len stresuješ a môže ti uhynúť. Neviem aké veľké máš akvárium, ale je lepšie veľké s rastlinami, kde sa radi schovávajú.

Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby