Možnosť vkladať videá

nedala by sa spraviť možnosť vkladania videa ku každej prezentácii?Bolo by to zaujimavejšie.oli: ja som ten kod vložila v pohode,ale opakovane ma vyhodilo po jeho vložení na zobrazenie textu o tom,že sa táto stránka nedá zobraziť a bla,bla...tak vyskúšam ešte raz


salonka: Já jsem měla také problém,ale podařilo se mi jenom to co mám na svém kanálu na Youtube.Musela jsem vložit kód který je tam u každého videjka napsaný...no a jedno videjko tu mám....Je tu i rada na vkládání od.."Horace" :-)


no,ja buď som nepozorná,alebo neviem....,ale mne sa nejak nezadarilo video k nádrži vložiť.Technicky zdatná veľmi nie som,ak ide o videá aj inde,tak sa s tým ešte raz dnes pohrám :-)


yirka: Napsal jste to výstižně a určitě se to týká i mne!!! :-) Dostala jsem mejl,ža je soutěž a tak jsem si vzpomněla,že tady mám také svoje bývalé AQ.Tak jsem vložila to nové a docela se mi tady líbí :-) Ráda soutěžím,ale můj ročník je 1938 a bojuji neustále s očima!!! :-) Nepočítám v žádném případě s nějakou výhrou,ale budu se snažit...odpovídat a docela se na každou otázku těším :-) :-)


Přínosné to bude, pokud stránky po soutěži opět "neusnou" a budou žít pravidelnými návštěvníky. :-)


horac: Móc děkuji videjko už premává!!! :-) Vidím,že tady to klape!!! :-) Oli


oli: teď jsem to kontroloval a spravil - systém akceptuje adersy ve formátu http://www.youtube.com/watch?v=BljSCUMLj7o nebo http://www.youtube.com/embed/BljSCUMLj7o, formát ve kterém byla adresa Vašeho videa jsem ještě nevidel, takže systém ho zatím nezná...


horac: Zdravím a hlásím,že jsem vložila třikrát kod videjka a nejde spustit...nevím čím to je. :-) Jsou tam jenom prázdná okenka videjka a nic. :-)


Zdravím a děkuji za nápad na zlepšení videí - přidal jsem přímo možnost přidávání videí ze serveru youtube. Stačí vložit URL odkaz na video do příslušného pole při vkládání videa :-)


Mám také videjka i na You tube,ale žádné se mi tady nepodařilo přidat :-) Nevím jak by se to dalo zmenšit jak tam je napsáno :-) Děkuji za odpověď,která by mi pomohla. :-)
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby