úhyn rybiček

Ahoj akvaristé. Asi před měsícem jsme si pořídili set 25l akvárka. Postupně jsme do akvária nakoupili a nebo dostali tyto ryby: 2x Blackmoll, 2x mečovka, 2x Beta bojovnice ( samice a samec ), 1x Ancistrus, 3x čichavec zakrslý a 5x paví oko ( 2 samci a 3 samice ). Vše běželo OK, ale bohužel včera ráno jsem našel čichavce mrtvého. Tak jsem ho vylovil, ale přes den uhynuli další čichavec a samec pavího oka. Jelikož nejevili žádné příznaky nemoci ( krupička .... ), tak jsem alespoň zkusil vyměnit třetinu vody. Bohužel na dnešek v noci uhynuli všechny 3 samičky pavího oka. Čím by to mohlo být? Můj soused říkal, že by to mohlo být přežráním. Je fakt, že jedno paví oko muselo předevčírem v noci rodit, protože ráno bylo bez břicha, ale malé rybičky nikde. Je mě jasné, že se takhle radí blbě, ale co se mohlo stát? Moc dík za každou radu. PS: První uhynulý čichavec měl jakoby díru v břiše.Totálně přerybněná nádržka a ještě k tomu rybkami naprosto nevhodnými do této velikosti. Před nákupem rybek je třeba nastudovat ja na to. Jinak je to trápení sebe i rybek.


to se ti stalo kvuli těm betám jsou to totiž agresoři od toho ten název bojová musíšbety dát mimo akvarium a správně by mnělo být po problému pokud ne tak se ještě ozvi :-)

Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby