Pomoc

prosím pomoc ,jsem začátečník a začali mi umírat rybičky každý den jedna a nevím proč???vendis: Je to už dlouho,co jsem choval bety,ale je to normální chování bety.Samička musí mít možnost se ukrýt a být větší než sameček,ale stejně není jistota,že to přežije.Chce to hodně zarostlé akvárium a po tření odlovit.Sameček velmi urputně brání hnízdo a napadá vše,co pluje kolem.Po rozplavání potěru je nutné ho také odlovit.Pro přežití potěru je rizikové vytváření labyrintum,musí se krmit jemnou potravou,aby se neudusil.Ostatní o chovu si přečteš třeba zde.Přeji ti hodně zdaru a radosti.


Ahoj máme samečka bety, po koupi stavěl hnízdo tak jsme koupily i samičku,ale je na ni agresivní tak jí máme bokem, ale přestal stavět i hnízdo. Čím to může být? :-)

Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby