řasy v akvárium

Mám řasy v akváriu a nevím jaké to jsou a jak proti nim bojovat,děkuji za radu mám i obrázkyvěrulín: A rostliny prosperují? Obecně vzato, pokud prosperují rostliny, řasám se nedaří.


yirka: to jsme také řešili možné i nemožné, světlo aby rostly kytky , silné světlo , slabé světlo dle objemu vody v nádrži atd. jsme spokojený :( , řasa roste a my to berem jako fakt, že to tak je a my již "nerosteme". :-)


věrulín: Je třeba se zamyslet nad osvětlením a hnojením. Tam většinou bývá zakopaný pes.


I my ji máme. Tak jsme po neúspěších s použitím různých přípravků do akvária a dokonce v konečné fázy výměnou celého vnitřku akvária( a nebylo to levné)rezignovali.Řasa se udělala znova. Tak tam roste. Čas od času vydrhneme kameny a kořen a jinak to již neřešíme. :-)


Záleží na druhu - bez popisu a fota lze jen obecně použít radu, kterou jsem napsal na druhý příspěvek.

Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby