Návrh

Adimistrátorovi a majiteli stránek navrhuji tyto zablokovat či zrušit. Pokud nemáš čas je redigovat, nemá cenu je nadále nechávat znehodnocovat nějakými úchyly, feťáky a opilci. Je nechutné kam spějí. Raději zablokovat či zrušit, než nechat nadále chátrat.geminika: Rozšířil jsem možnost editace/mazání komentáře i na prezentace akvárií. :-)


Rada by som sa spýtala, či by bolo možné mazať vlastné príspevky aj pri komentovaní akvárií. Žiaľ, mne to nechtiac automaticky odosiela dva krát to isté a neviem vymazať duplikát. Vďaka


Chválim. Zatiaľ som to ešte nevyužila, ale určite budem spokojná, lebo tá možnosť opravy dosť chýbala. :-)


horac: Díky za realizaci. Na opravu překlepů ideální. :-)


horac: verím,že si to ľudia budú pochvalovať,mne osobne sa to pozdáva.


Dobrý den! Děkuji za podněty, právě jsem dokončil jejich realizaci :-) Příspěvky ve fóru jdou nyní do pěti minut od jejich vložení jejich autorem editovat nebo mazat. Doufám že vše bude fungovat bez problémů a že budete spokojení :-)


geminika: Alebo aj možnosť zmazať svoj príspevok, hlavne v mojom prípade, kedy mi automaticky príspevky posiela dva krát. Neviem to ovplyvniť a tak je tu veľa zbytočných duplikátov.


Pridávam sa tiež k tomu, aby bolo možné svoj príspevok opäť otvoriť a opraviť. Často si človek všimne chybu, až keď to odošle, ale už to nejde vrátiť a opraviť. :-)
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby