Návrh

Adimistrátorovi a majiteli stránek navrhuji tyto zablokovat či zrušit. Pokud nemáš čas je redigovat, nemá cenu je nadále nechávat znehodnocovat nějakými úchyly, feťáky a opilci. Je nechutné kam spějí. Raději zablokovat či zrušit, než nechat nadále chátrat.yirka: Tak ten nápad pokud by se uskutečníl,by vyhovoval...to píšu za sebe...já po přečtení něčeho co jsem nechtíc odeslala,bych se snad do 3 minut vzpamatovala o opravila to!!! :-)


horac: Je jasné že všechny spamy či špatné příspěvky se dají odstranit pouze osobnímn stálým dozorem či s pomocí nějakého redaktora. Co je však dobrý a realizovatelný nápad od salonky je to, že by se dalo, dejme tomu do 3 minut, vrátit do příspěvku za účelem editace - odstranění překlepu.


Tuším, že to byla moje docela důrazná připomínka v dané době. V té době byly stránky zapleveleny velkým množstvím spamů a jiných nevhodných reakcí. Protože, při vší skromnosti, jsem přispěl do stránek atlasu nemalým množstvím informací, silně mi to vadilo.


salonka: Děkuji za nápad. Je samozřejmě možné odfiltrovat určité druhy příspěvků, ale bohužel univerzální algoritmus, který by rozpoznal vhodnost/nevhodnost příspěvku bohužel neexistuje. ..


možno by stačilo nastaviť stránky tak,že jednoducho nevhodný príspevok systém automaticky vyhodnotí ako nevhodný a jednoducho ho ani nepreberie a nevloží do stránok.Teda neviem,či je to technicky aj možné,to sa mi zrodilo v mojej hlave ako babský pohľad na vymoženosti techniky,tak ak je to blbosť,omlúvam sa. :-)


Zdravím a čtu tu o různých problémech,ale ty jsou z r.2010...Já mám jenom připomínku,že při přidávání nějakéhp příspěvku se vloudí chybička a nejde to opravit. Mohla by tam být nějaká značka aby se to mohlo vrátit a dát do pořádku.Zrovna dneska mi u komentáře naskočil nějaký nesmysl mezi větou a zůstal tam :-)


Dobrý den! Omlouvám se všem návštěvníkům těchto stránek, že jsem nestihl nevhodné příspěvky včas smazat. Snažím se je pravidelně odstraňovat, ale v nedávné době jsem na to bohužel kvůli blížícímu se zkouškovému období a zápočtům na vysoké škole neměl čas. V budoucnu se budu snažit více se stránkám věnovat, aby se předešlo těmto potížím, chtěl bych v blízké budoucnosti také přidat do sytému několik správců, kteří by mohli upravovat články i nevhodné příspěvky mazat.
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby