Závojnatky

Dobrý den, již několik let chovám závojnatky v akváriju a u nich mám pancéřníčky a ancitrusy, chtěla bych se zeptat zda se dají závojnatky chovat i s nějakým jiným druhem ryb, v akvaristice mi pokaždé tvrdí něco jiného. děkujihorac: ani som nepostrehla,že sa tu niečo podobné riešilo,tak vidím,že ste sa nenudili...pred vstupom uživateľov na registrované nety by sa mali robiť online psychotesty :-) ,aby sa vyselektovali skrytí magori... :-) a nezasviňovali stránku debilinami.Bohužiaľ sa vždy nejakí nájdu a nie len tu


Odkazy se zde opět objevili, po jejich odstranění jsem myslím přišel na způsob jak jim zabránit v opětovném vkládání. Doufám že nyní by už vše mělo být v pořádku :-)


yirka: Omlouvám se za zpoždění, nebyl jsem od včera od večera na internetu, ale hned jak jsem přišel a všiml si jich jsem je odstranil.


Chtělo by to zase ty hnusárny a odkazy na porno smazat. :-)


Renatka: Ty v té iluzi žij dál. Pro rybky je to tvrdá realita. Jedná se o ryby s naprosto jinými požadavky na život.


No já mám také závojnatky 2 a mam je spolu se skalariema (také 2) a mě také tvrdili že s temito rybymi se nesnesou , ale opak je pravdou, nejak si sebe nevsimaj. mam je uz 2 roky a zatim se mi s nimi nic nestalo :-)

Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby