Co je třeba?

Zdravím, uvažuji, že si pořídím menší akvárko s rybičkami, chci se zeptat co všechno je třeba si pořídit pro chov. Díkyjestli chceš chovat rybky tak by sis měl pořidit větši akvarium :-)


rybičky, rostliny , krmení , filtr , vzduchování , písek (kamínky) ... :D


Někteří ti sice radí pořídit set, ale pokud chceš pořídit levněji a většinou i vhodněji tak ti doporučuji koupit jednotlivé komponenty raději zvlášť. Nevím co myslíš menším akvárkem, ale myslím, že i na něm lze tímto způsobem ušetřit tak 25%. Stačí koupit (nechat si slepit na míru) nádrž, topítko s termostatem, jednoduchý filtr (tzv bublifuk), teploměr, substrát na dno a osvětlení. (Další věci vyplynou z praxe-uvidíš)


Jestli si chceš usnadnit práci, kup si již celý set(obsahuje zdroj světla i filtraci). Dokoupíš si jen písek na dno, nějakou tu rostlinku a pak pár rybiček. :-)


Tak určitě štěrk na dno,spoustu rosttlinek,osvětlení,aby rostlinky rostly,filtr a topítko.Po zaběhnutí akvária (tak 14 dní)-teprve rybičky. :-)


carex: Elki: chudinky , já bych v životě nespláchla do záchdu rybičky , ani mrtvý ...


No to je šílený spaláchnout rybičky do záchodu. To bych mámě neodpustila.


myslim ze staci par rostlinek, teplomer, filtr a samozrejmne rybky


Díky, koupim si nějakou příručku at neco nezanedbám, mám zkušenost spíš se psy :-) měli jsme rybičky když jsem byla malá, máma je už pak nechtěla tak posledních pár normálka spláchla do záchodu, myslela jsem tenkrát, že jí zabiju!!! :-) :-)
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby