POMOC neco mi zabiji pres noc rybicky

ahojky mam v 100 l akvariu - tetry 5ks,skalary 5 ks,kominici 3ks, mecovky 6 ks,neonky 7 ks,pancernicek kropenaty 2 ks.Problem je v tom ze behem dne vse v poho a pres noc mi vzdy umre 1 rybicka a najde se uz ohlodana na kost pres 1 noc. NETUSIM co mi muze toto zpusobovat,ze behem 1 noci umre 1 rybicka a je i ohlodana az na kost.Poradte pls,u vsech rybek je psane ze jsou mirumilovne ale prestavam tomu verit ,ale netusim ktera z nich to muze delat.Jinak jsou vsechny zhruba ve stejne velikosti a kupovane jak byly mensi.Akorat nedavno jsem donesl tetry ,muzou to delat ony??? pomozte pls.imiis: Já bych to mohla také svést,ale je to moje jedna z nejoblíbenějších rybiček a hlavně v černé barvě tak to nemůžu napsat :-) ale tam to bude to přerybnění!!! :-)


Pokusím se něco také napsat na příspěvek"POMOC neco mi zabiji pres noc rybicky"Je to opravdu přerybněné AQ a tudíž i kvalita vody bude špatná!!! :-) A také jestli mají dost krmiva...Skalára potřebuje vydatně krmit a je jich tam hodně suché krmivo nestačí...no a živorodky ty dělají hodně výkalů a hned jsou problémy různé :-) Je třeba přeměřit kvalitu vody ,odkalit atd....snad se to ustálí,ale při tom množství rybiček to nebude jednoduché :-) Čtu,že každý napsal něco co by mohlo pomoct tak to zvládnete...držím palce!!! :-)


Je třeba oddělit příčinu a důsledek. To že jsou rybky ráno ohlodané je důsledek toho, že uhynuly. Je normální, že se ostatní na mrtvolku hned vrhnout. No a to že hynou je důsledek přerybnění nádrže.


pokud máš v akváriu větší ampulárie je vše jasné.v noci se spustí na spící rybku,zadusí ji a zbytek znáš.mě v současné době likvidují malé ancistrusy a pancéřníčky,zbyde jen kostra a zbytek krunýře.tento problém je popsán již ve starší literatuře.částečně pomůže krmit mraženým,patentky apod.hodně štěstí.

Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby