FILTR

Ahojky. Chci koupit 5l akvárko pro Betty (celkem 3 max.4 jeden samec a zbytek samicky). Chci se zeptat, je nutny filtr, kdyz jsem ochotna to cistit casteji. Dekuji za odpovedJá ten set speciálně pro betty mam taky a mam tam jednoho samce.Chovatelé bett chovají samce dokonce v menších akvárcích.


mám 80l akvarium s tetrami a párem bet,standartně zarostlé.přesto sameček samičku"umlátil".ted´se natřásá před tetrami/neonky,tetra žhavá,červená a císařská/ale tam narazil,nikdy bych nevěřil že žanérka dokáže samečkovy bety dát výprask,jak jsem to viděl na vlastní oči.


Já jsem si také dříve myslela jak to budu všechno zvládat bez filtrace s častými výměnami vody ... po 2 týdnech mě to stejně přestalo bavit a byla jsem ráda za filtraci. Viz. http://www.splendenspower.cz/viewtopic.php?t=1352


imiis: Myslím, že nerozumieš po slovensky. Prečítaj si ešte raz dôkladne otázku a moju odpoveď. Triny je ochotná často meniť vodu, sama to uviedla. Ak bude používať odstátu vodu, nebude mať problém. Asi si nikdy nevidela samcov vo veľkochove, nezazlievam Ti to. Opakujem, že filter používam pri bojovniciach všade okrem vytieračiek. Inak by im totiž prúdenie vody rozbilo penové hniezdo.


evica39: nechápeš ? Podporovat nezkušené akvaristy s tím, že filtraci určitá rybka nepotřebuje. I pro zkušené akvaristy je docela problém vytvořit stabilní a nezávadné prostředí bez filtrace. Začatečníkům bych filtraci rozhodně doporučila, protože pak by se to tu mohlo plnit dotazy "na hladině mám něco šedýho a slizkýho" nebo "voda je taková žlutá, mám ji VŠECHNU vyměnit?" ... udržet akvárko bez filtrace v běhu je náročné, proto jsem tvoji radu vzala jako nevhodnou


imiis: Nechápem? Čo tak strašne zlé bolo na mojej odpovedi? Vyjadrila som sa len k otázke filtra pre bojovnice. Nemám vo zvyku zavádzať alebo klamať. Rada sa poučím, tak pridaj svoje skúsenosti a znalosti. Nikto nevie všetko...ale Ty vieš hlavne osočovať iných, to som už pochopila!Prejavila si sa už viackrát.


imiis: No asi si to myslí, protože se jmenuje bojovnice :-) Moc všem děkuji za názory a za rady. Mějte se pěkně :-)


triny: ne ... takovéto kombinaci neublíží. Navíc nevím proč si všichni myslí, že by bojovnice měly ubližovat ostatním rybkám. To vůbec není pravda. Jejich agresivita je pouze vnitrodruhová (mezi labyrintkami).


imiis: Triny príde aj sama na to,čo je jej bojovniciam najlepšie.Mne sa len nepáčila Tvoja prchkejšia reakcia,preto som si dovolila reagovať.Inak nič v zlom.


imiis: Hejnovité rybičky mám Tetry Bleherovy (6),Neonky červené (4) a dva Pancéřníčeky Panda,to vše v 45l akváriu. Můžu Beťáka přidat sem. neublíží si návzájem?
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby