Je nemocná?

Ahoj všichni.Mám mečovku červenou zelenou.Poslední týden se začala stranit jak samci tak ostatním rybkám,je plachá a schovává se pod kořenem a hledá tmu.Ze začátků vyplavala na žrádlo ale teď i hladoví.poradí někdo co s ní?DíkTak Vám děkuji všem za rady a jestli něco po vylíhnutí zachráním,tak se jima budu řídit.... :-)


murena: Takže teď máš všechny informace pohromadě a za pár týdnů se můžeš těšit na plnohodnotný odchov. :-)


murena: Najlepším krmivom pre začiatok je drobná živá potrava - vyliahnuté nauplie žiabronôžky soľnej. Poter ju prijíma oveľa radšej ako umelú potravu.


yirkovi díky za radu v krmení,jenže musím počkat na další mladé,měli jste pravdu,všechno sežraly - kanibalové


murena: Živorodky mají tu výhodu že prakticky od narození mohou být krmeny stejnou potravou přiměřené velikosti jako dospělé rybky.


Počkejte,já chci nějaké odchovat,takže do výtěrky zatím stačí než povyrostou a čím je krmit,mají nějaké speciální nároky na krmení?


murena: Asi ti jich moc nzbyde, jestli nějaká, ale alespoň se ti nekontrolovaně nerozmnoží.
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby