Víkendové krmení

Ahoj, chci se zeptat, jaké máte zkušenosti s víkendovým krmením. Najedí se z toho ty rybičky? Přijde mi, že když přijedu po víkendu mají velký hlad. Nechávám jim to víkendové krmení ležet na dně. Chtěla bych se zeptat, jestli jsou schopné rybičky přežít na tomhle krmení i 14 dní, když ho prodavají. dík za odpověďTaky myslím, že víkend bych neřešil, ale nemihl by někdo známý ty rybky občas nakrmit ?? :-)


Zdravé ryby vydržia tie dva týždne bez krmenia.Naše vydržali doteraz vždy bez ujmy na zdraví.Horšie je to asi s filtrom,ale keď nie je vo vode bordel z krmiva,tak by mal vydržať aj ten v relatívnej čistote a plnom chode.Ale tie krmítka sú tiež zaujimavé,ikeď ja som to nikdy neskúšala.


Dospělé ryby v dobré kondici vydrží nejméně týden zcela bez krmení, nějakým víkendem bych se nezabýval-jen jim to prospěje. 2 Týdny již je na hranici, ale existuje krmení na delší dobu (např Sera holiday) kterým se dá situace na týden řešit a zbytek určitě přežijí. Existují také automatická krmítka.

Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby