Vše o soutěžích

Sem pište rady či otázky o soutěžích které se tu konajíGratuluji Killerovi i Speedttovi k dosaženým výsledkům a hlavně k upgradovaní těchto stránek. Pokud je Domiss do 12 let, gratuluji též....... Její fotky však navrhuji majiteli stránky revidovat, (všiml jsem si mnoha chyb, které jsem už ani nekomentoval abych nebyl nařčen z podjatosti) jak po stránce faktické, tak hlavně kvalitativní. Úroveň rejstříků to snižuje o 2 třídy.


domiss: teď jsem to celý neprojížděl,ale všiml jsem si že na tlamovce příčnopruhíého je fotka kde je víc tlamovců,ale ani jeden neni příčnopruhý..obchodníkum nevěř v krunýřovcích ani v tlamovcích..příště si to raději někde zkus najít než to pošleš :-)


lupenitka: hmm .. za to tys tam nedala ani jednu .... :-) Promiň , ale stejné fotky jsem tak nedala nikdy , pouze jen omylem , a to jsem sem pak napsala ...


killer: ale jakto ??? To není pravda , vždyt si vždycky vyfotim ty cedulky a pak to dám pod to , co je na těch cedulkách a tak .... :-) :-)
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby