Vše o soutěžích

Sem pište rady či otázky o soutěžích které se tu konajíkristýna: Aj mne,len sa nestačím čudovať,ako sa niekto môže tak dostať dopredu.To musí sedieť stále na PC A vkladať články a fotky.Na to my-pracujúci nemáme čas,tak sa len pomaly vlečieme súťažou. :-)


Tak právě sem si přečetl odpovědi k dnešní otázce a pak o krmení wels-chips a zjistil sem že ani jedna odpověď neni dobře "Obsahuje vrbovou kůru a olšové dřevo."


killer: Jasně. Někomu rostou rostliny v polostínu, někomu ne, záleží rovněž ne celkové rovnováze v akváriu, složení vody ap. Údaj o potřebě osvětlení pro rostliny je nutno vždy brát jako informativní.


Otázky typu: "Ideální osvětlení pro zakrutichu obrovskou je..." Jsou podle mě do soutěže nevhodné..mě třeba výborně rostla v 0,3


Supééér, další soutěžička, mám vélkou radost a už se těším jak budu každý den hledat odpověď. Přeji všem krásnou neděli :-)


Děkuji všem účastníkům za aktivní zapojení do soutěže, zejména pěkné články a fotografie. Všem výhercům ještě jednou gratuluji. V blízké době se chystám celou fotogalerii zrevidovat. Pokud najdete jakékoliv nesrovnalosti, napište mi je prosím na email.


domiss: http://akvapedie.cz/foto_1753/ tady jsem našel jednoho tlamovce příčnopruhého (možná) měl by to být ten vpravo dole - to modrý
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby