Vše o soutěžích

Sem pište rady či otázky o soutěžích které se tu konajíI já děkuju a gratuluju nejenom Dadce a Yirkovi, ale i všem ostatním zůčastněným.


Gratuluji Hanče k 1. a Dadce k 2. místu v soutěži. Ať se Vám daří i nadále! :-) Yirka


No samozřemě volno taky nemán, ale tim, že je to na začatku školního roku, tak ještě tolik poviností neni. Ale taky se k tomu mockrát nedostanu dřív, než pozdějc odpoledne.


hanča:To neber v zlom!myslela som si ale,že si študentka,ktorá má dosť času na takéto veci,ako je vkladanie článkov a tak.lebo ja sa sem na súťaž dostávam naozaj často krát až večer.


salonka: Vono né každý taky chodí do práce. Já osobně mám soutěže moc ráda, a tak se aktivně zapojuju do těch, co se mi nějak nachomejtnou.


salonka:Mas pravdu,musi stale sediet pri pocitaci. Ja som prave na materskej a cakam na narodenie potomka, ale tiez sa mi tu nechce stale sediet..ale co mam robit... Tato sutaz sa mi paci..
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby