Vše o soutěžích

Sem pište rady či otázky o soutěžích které se tu konajíAhoj, Hledáte podnikatelský úvěr, osobní půjčky, domácí úvěr, auto úvěr, studentské půjčky, půjčky konsolidaci dluhu, nezajištěné úvěry, rizikového kapitálu, atd. .. Nebo jste byl odmítnut úvěr u banky nebo finanční uspořádání jednoho nebo několika důvodů. Jste spíše jejich úvěrové řešení! Jsem Pastor, soukromé věřitele, úvěrů pro firmy a jednotlivce v nízké a cenově úrokovou sazbou ve výši 2%. Máte zájem? Kontaktujte nás a léčit úvěru následovat převod do 48 hodin. KONTAKT: pastorossasben@gmail.com          Podrobnosti Aplikace Jméno: Datum narození: Pohlaví: Stav: Adresa: Umístění Postavení: PSČ: Země: Telefon: E-mail: Státní Účel úvěru: Částka půjčky: Půjčka Doba trvání: Čistý měsíční příjem. Zpět ke mně co nejdříve s výše uvedené informace pro více informací. Doufám, že to slyším od vás. Díky a Bůh vám žehnej, Pastor OSAS Ben


Taky si myslim, že by bylo zajímavé udělat pouze vědomostní soutěž.


Ale pochopil a vím že obahacení stánek je super ale prostě bych udělal jen vědomostní soutěž třeba jen o malé ceny. Bylo by zajímavé zjistit kdo toho ví nejvíce a prostě otevřít otázku a do minuty nejdéle odpověd....nemyslím že by to nikomu vadilo :-)


Další soutěž plánuji, ale k její organizaci je ještě třeba dojednat podrobnosti se sponzory. Jakmile bude připravená, budete ji moci najít v kategorii soutěže v rubrice Připravované soutěže.


evica39: To záleží především na majiteli stránek, ale předchozí soutěž s DAJANA PET měla tři kola......


yirka: Pripravuje sa aj ďalšia súťaž? Inak úplne súhlasím s Yirkom a Salonku.


Neviem,prečo by nemali byť body aj za galériu a takéto veci.Kto nechce,nech teda nesúťaží,ak mu vadí bodovanie za galériu,čo mu asi pripadá ako lacné získanie bodov.Ale väčšine to asi vyhovuje a nemyslím,že to ešte niekto takto rozoberá.Sú za to body a hotovo!


sepík: No jo, ale to jsi asi nepochopil základní smysl té soutěže. Tou byla nejen propagace a PR firmy SERA, ale také v neposlední řadě široké rozšíření encyklopedie. Bez ohodnocení body by asi těžko někdo trávil hodiny nad atlasy pro obohacení těchto stránek, z kterých pak mnozí čerpají. :-)


Já taky gratuluji ale udělal bych soutěž, kde by se jen odpovídalo a za to byly body ne za žádné příspěvky fotografie apod. :-)
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby