Ancistrus-potěr

Prosím, kdo ví za jak dlouho po vylíhnutí mláďat ancistruse se zase bude množit, mláďata jsou asi 1 měsíc stará (asi 2 až 2,5 cm dlouhá) a samec už je zase zalezlí a asi tam hlídá další várku, je to možné tak brzo? Děkuji za odpověď.Ancistrus, 10.5.2009 měl taťka 2.várku mladých asi 1 cm velké, dnes 29.05. už zase hlídal jikry, v akvárku jsem celkem vylovila 120 mladých (ještě tam zůstalo asi 15 ks) a jikry jsem mu vybrala taky. Pacholek nechtěl je dát, ale povedlo se mi ho dostat z hnízda.


Zdenu: to jo, já mám taky přemnožené ancíky - asi dvacet. :-)


vašek: Včera jsem čistila akvárko a samcův úkryt jsem natočila, abych do něj viděla, je tam další várka mláďat asi 1 cm velká, venku je z 1 várky asi 22 ks 2 až 2,5 velká mláďata. To je nadělení.


vašek: Děkuji za odpověď, samice je jen 1, akvárko 82 l, a samec si hraje na otce, zalezlí a nechodí vůbec ven, jen vidím kmitat ocásek.


Myslím, že ne. Máš tam více samic? Pokud ne, tak to ten samec jen dělá. samice se sice může třít co třicet dní, ale to je spíše vyjímka. Moje samice se tře co tři měsíce, víc nechce. :-)

Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby