Je neonka kanibal?

Ahoj...mám doma neonky černé(5) a mám...no měla sem 2 normální neonky červené.Před měsícem jsem čistila akvárium a z podrosliny vyplavalo pokousané tělo mojí neonky :-) .Ještě včera jsem moji druhou něonky červenou vyděla a z ničeho nic když sem se přišla znovu podívta tam nebyla!!!!vůbec ani od rostlinama nebo ve skalce!C když ji nenky černé sežraly???Jsou agresivní i na jiné rybky v mojem akva. :-)já mám panceřníčka a ten to možná mohl udělat a mám i gupky ale ty nejsou agresivní...další neonka mi uhynula a byla celá pokousaná...tu neonku co umřela první jsem našla ale bez ploutví a hlavy :-) :-)


yirka: to je fakt, někdy když je krmím TetraMinem,tak jsou tak nabaštěný, že je to táhne nahoru.Zpočátku jsem se bála co jim je , než jsem přišla na to, co je příčinou. :-)


Nemyslím si,že by byla neonka kanibal ...ale agresivní být určitě může :-)


věrulín: Ale jinak jsou neonky jedny z nejžravějších rybek vůbec, často pro plné bříško či tlamku ani nemohou plavat.


No neonky znám od dětství, vlastně pokračuji v chovu po otci, ale nikdy jsem je neviděla " dlabat" ostatní uhynulé rybky.Jo ancistrusy ty se pustí do všeho. Navíc souhlasím s názorem, že hejníčko (máme 8 neonek),posílí sebevědomí těchto plachých rybek. :-)


hlavně dvě neonky je málo ,je to hejnová ryba ,v tak malém počtu jsou vystresované a hynou


imiis: Na uhynutú rybku sa radi vrhajú aj ancistrusy, Crazygirl tak už prezraď, aké rybky máš okrem neoniek ? :-)


Nemáš v akvárku taky měchýřovky?Ty jsou schopné za noc sežrat uhynulou rybu aniž by po ní něco zůstalo.
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby