Nemohu psát komenty!

Chtěla bych se zeptat autora akvapedie proč nemohu přidávat komenty?když něco napíšu a pošluto tak mi to tam napíše že jsem na stránce přes vyhledavač ale já nechodím na goolgle nebo na seznam abych to hledala.Prostě napíšu nahoru www.akvapedie.cz a ono furt nic!Prostě nemohu přidávat komenty! :-)Pravděpodobně jsem již příčinu našel a odstranil, jednalo se pouze o specifické případy (jen u některých článků). Pokud se ovšem problémy znovu objeví, prosím kontaktujte mě (případně prosím upřesněte článek, u kterého k problému dochází).


je tam napsané:Tato stránka neexistuje. Pokud jste se na ni dostali přes vyhledávač, byla pravděpodobně přesunuta - použijte vyhledávací formulář na těchto stránkách (vpravo nahoře) a jistě ji najdete. Pokud jste se sem dostali odkazem z jiných stránek, postupujte prosím stejně a navíc mi prosím dejte vědět odkud.


Abych mohl tento problém vyřešit, potřeboval bych vědět, co přesně se Vám při pokusu o přidání komentáře vypíše a o které komentáře se jedná (u ryb / u prezentací nádrží / u zajímavostí).

Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby