Bílý flek u pancéřníčka

ahojky, prosím poraďte...mám pancéřníčka skvrnitého, na hlavě přímo nad těma dvouma hmatacíma vousama se mu objevil bílý flek... a ten jeden vousek má o dost kratší než ten druhý..nevíte co by to mohlo být a jak ho uzdravit? mám ho už docela dlouho, nerada bych, aby mi umřel :( děkuju moc za radu...Pokud by to byla plíseň, byla by mírně ochlupúená a vystupovala by nad povrch šupinek.


fotku bych ráda přidala, ovšem nevím jak...poradíte někdo ...? jinak těch teček na těle opravdu víc nemá až na tu jednu velkou na hlavě. :-)


Krupička je jako bílá tečka většinou jich bývá na těle více.Spíše bych to typla na plíseň, ta dělá flíčky.Přidej fotku a pak poradím co a jak. :-)


Těžko říct bez fotky. Může to být krupička nebo jiná nemoc. :-) :-)

Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby