Těhotá gupka nebo tlustá?

ahoj...mám tady zase problém.Mám samičku která je strašně tlustá už 3 měsíce a furt nic.Ta skvrna u zadku tam jednou je a do pěti minut klidně zase zmizí a pak tam zase je...jednous se prostě oběví a pak zase zmizí..co se s ní děje??? :-)crazygirl: Skvrnu březosti rozhodně neuvidíš na žádné ploutvi ale na trupu u řitního otvoru.


crazygirl: jedna gupka naviac nemôže tak vadiť......skús ho ešte prehovoriť


ale tatka mi koupí větší akva tak to potom zase skusím z více samičkami a dalším samcem abyse te ten můj starej mohl bojovat o ty samičky.


treba byla tlusta, ze jim prejes hodne krmeni :-) Taky jsem si myslela z počátku chovu, že tam má skvrnu, ale pak jsem zjistila, ze to je normalni stav te rybky.. A porodit muze v akvarku, ze to ani nepoznas, kdyz tam mas pro ne skryse, to je fakt...To pak ty male muzou sezrat a proto vubec nevis,ze se neco delo. A molly muzou byt gravidni klidne nekolikrat za sebou!


crazygirl: zkus jim tam přidat do akvárka ještě samičku :-)


jak už samec nechce tak samečka ho furt kouše a mají mezi sebou hádky.je to zvláštní.
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby