Pre admin.

Prosím o opravu, omylom som pridala článok o morskej rybe Kanic bělavý do skupiny sladkovodných rýb. Ďakujem.Prosím o přemístění fota neonky obecné, popis mám dobře, ale omylem jsem ji dala v galerii k neonkám červeným. Děkuji Věra.


Nedala by sa v stránke zriadiť kolonka Neúplné články,kde by sa ukladali tie,ktoré neobahujú fotografiu?Takto by sa nemuselo hľadať po jednom v článkoch,ale rovno by sa tu našiel článok a kto má fotografiu rybky,alebo rastlinky,tak ju vloží,aby bol článok úplný. :-)


horac: Co použítstatistickou pomůcku a jedno nejvyšší a jedno nejnižší hodnocení smazat a průměr počítat ze zbytku. Chtělo by to ovšem vyzkoušet na nějakém modelu.


horac: Tak dajme nejaké počidadlo hlasov,ktoré by vlastne potencionálny záujem o chat ukázalo v percentách,alebo v počte kliknutí za ano,alebo nie .A podľa toho by ste vedel,či je u ľudí záujem.Ak by to nešlo,zrušilo by sa to. :-)


salonka: Zřízení chatu mě již dříve napadlo, ale zatím jsem ho nespustil, protože jsem nevěděl, zda o takovou věc bude zájem. Pokud zájem je, mohu ho v blízké budoucnosti naprogramovat.
yirka: Tento způsob mě napadl jako první, ale uživatel, který dostal například deset jedniček a jednu dvojku má horší průměr než uživatel, který dostal pouze jednu jedničku. Podle průměru by tedy druhý uživatel vyhrál, což mi ale nepřijde úplně fér, tak se snažím najít způsob, který by byl co nejobjektivnější.
joe.cz: Při formulování této otázky jsem čerpal nejen z článku na těchto stránkách, ale také z knihy Akvarijní ryby od R. Zukala, kde uvádí, že se jedná o chuťový orgán. Je možné, že slouží i jako hmatový orgán, potom by byly správně dvě odpovědi, za což se omlouvám.
anka: Ano, boduje se stejně jako ve škole. Za špatné známky (4 a 5) se body odčítají (uživatel však nemůže mít méně než 0 bodů). Je ale možné, že zárověň s Vámi hlasoval někdo jiný, za jehož hlasování se body přičetly.


Nemalo by Jezírko súťažiť v úplne inej kategorii,napríklad na záhradkárskom nete?A zároveň mi pripadá nefér voči ostatným,čo majú akvária v súťaži,že spolu s nimi súťaží vlastne prázdne akvárium Jaríka.Je pekné na prvý pohľad,ale keďže akvaristika je hlavne o rybách,tak súčaťou jeho avária by mali byť automaticky aj ryby.Tak naozaj neviem,či ho ľudia naschváľ bodujú a umelo udržujú v popredí len preto,aby poškodili iné akvária uživateľov,alebo už naozaj hlasujúcí nemajú zdravý úsudok a ohodnotia fakt hocičo. :-)


joe.cz: Taky souhlasím v tom článku je chyba.Odjakživa sloužili jako hmatový.Ale otázky jsou vždy výtažek z článku a to i za cenu, že je to v nich špatně. :-)


pochopila som to bodovanie týždenného hlasovania za najkrajšie akvárium dobre?Boduje sa ako v škole,od od najlepšiej známky po najhoršiu.Lebo stalo sa mi,že som dala dnes najhoršiu a v bodovaní sa u toho akvarka vylepšilo hodnotenie i napriek mojej zlej známke.Tak sa pýtam len preto,aby som nehlasovala zle.Ďakujem.


Měl bych připomínku k soutěži: Druhý, vláknovitě protažený, paprsek břišních ploutví slouží čichavci pruhovanému jako: hmatový orgán čichový orgán tepelné čidlo chuťový orgán (správná odpověď) Nevím, jestli slouží i jako chuťový orgán, ale jako hmatový na 100%. Nemám sice fasciaty, ale t. trichopterus je používá jako hmatové. Je to vidět i na té fotce v atlase.
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby