Přerybněné akva?

Chci se zeptat, jestli do 95 litrů (čistý objem) můžu ještě přidat čichavce zakrslé. Mám tam totiž docela hodně rybek, cca 22 kardinálek, 10 galaxek, 2 platy korálové, 9 pandíků, 5 neritinek a hafo krevetek. Asi je to dost přerybněné že? Díky za jakoukoliv odpověď.Není to až tak hrozné a dvěma čichavci zak. se to rapidně nezhorší :-)


podla mna na 95 litrom to nie je až tak veľa ale ani málo , ale tak 2,3 rybky by im vôbec neuškodili


A kolik by tam mělo být rybek? Z těch původních. Co byste nechali a které vyloučili?


kalupinka: Každá rybka by mala mať pre seba asi tie 3-5 l vody.Ale na internete sa dočítaš aj to,že pri malých druhoch rýb a na 100l vody by si mala mať asi 20ks rýb.S veľkosťou 5-8cm je všeobecné pravidlo 1ks na 8l vody,tak by si ich mohla mať aj do 12ks.Ak by si mala ryby väčšie,tak môžeš mať len okolo 7 rýb.Pošlem Ti na meil takú zaujimavú tabuľku.Ale iste Ti tu niekto poradí.
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby