Ostatní

Je možné prezentovať viac akvárii od jedného uživateľa?Mám na mysli Imiis,ktorý má dve akvária v prezentácii.Alebo je to jedno,koľko ich mám v prezentácii? :-)Dobrý den! 50 bodů je přiděleno pouze za první přidané akvárium, ale počet nádrží, které může uživatel přidat, není omezen. Soutěž o nejhezčí akvárium bude vyhodnocena každý týden. Hodnotit může každý registrovaný uživatel všechny akvária jednou za týden, do soutěže se započítávají body (známka 1 = 5 bodů, 2 = 4 body..., 5 = 1 bod). Toto hodnocení je zde, protože například akvárium, které bylo ohodnoceno 5x za 1 a jednou za 2, má horší průměr než akvárium, které dostalo jednu jedničku. Pokud se tento způsob neukáže jako efektivní, mohu ho do příštího kola změnit.


chtěl bych upozornit, že u channa micropeltes je špatná fotka, je to nespíš ch. asiatica nebo jiný podobný menší druh a ještě betta unimaculuata není bojovnice obrovská, ale jednoskvrnná


evica39: Ďakujem za ohodnotenie môjho akvária,aj keď viem,že je v ňom ešte zopár nedostatkov,vrátane absencie rastlín,ale už sa chystám k náprave a k zmene celého akvária,ako aj k pridaniu rastlín. :-)


tomino: Nerozumiem. Najlepšie ohodnotené akvárium má predsa Salonka, to neni ani náhodou prázdne.


Nechápem,ako všetci môžete hodnotiť jedno prázdne akvárko,ako najlepšie!Veď to je len nádrž,ktorá vyzerá k svetu,ale je inak o ničom,je to len prázdne akvárko.Nie sú tam ryby,ktoré do akvárka ako do jedného celku predsa patria.Tak naozaj neviem,čo tu vlastne všetci tak v superlatívoch hodnotíte.... :-)


imiis:Tak ano,ak sa je čím chváliť,prečo nie!Na robotu stačí aj jedno... :-)


Salonka: přítel měl doma akvárko, zarostlé, zařasené ... tak jsem ho vyčistila a on si tam nastrkal ryby. Staráme se o něj oba ... proč ho tedy nezveřejnit ? :-)


Myslím, že akva jsou naše chlouby.Tudíž čím víc tím líp,alespoň je z čeho čerpat inspiraci.Jinak je to tak jak už napsala beckynkab :-)
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby