Poradíte?

Přesunula jsem gravidní mollynu do výtěrky, druhý den,jsem jí šla nakrmit a ona přez noc uhynula. Nevíte co se mohlo stát?Voda ve výtěrce byla odebraná z akvárka a ryba nejevila žádné známky nemoci...Mne sa stalo to isté,ale s Gupkou.Neskôr som sa dozvedela,že to bola vodnatielka.Až pri ťažšej forme sa prejavujú nejaké velmi nápadné známky ochorenia.


crazygirl: Ač mám rybky rád, nepovyšoval bych je tak, abych řekl že umřou. Rybka uhyne, zemře člověk.


vasicovaj: máš pravdu...to by jsme tady byly do večera aby jsme spočítali kolik důvodů může být že umřela :-)


Mollyje rybka velice křehká..můj bratr klepal na akvárium a ona uhynula stresem a bála se...měla srach a stres a to nové prostředí nebyl dobrý nápad...né když je samotná :-)


Spousta možností..U molly (black i silver) se mi to už stalo několikrát. Někdy se leknou při přesunu do porodničky, někdy nemají kyslík, někdy můžou "mít klaustrofobii", někdy můžou být až příliš vyčerpané z porodu (obzvlášť je-li to několikátý za sebou)...Je toho fakt hodně..


Ťažko povedať, čo sa stalo. Napadá mi len, či mala rybka dostatok kyslíka?


Určitě stres z odchytu to se někdy stává.Každopádně je to vždy k pláči.

Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby