Jak se jmenuje?

Ahoj,vítě někdo prosím jak se jmenuje rybka která se dá chovat v malé akvárku bez filtru?..díkyÚplně bez filtrace bych nejspíš nechoval žádno rybu, protože i když jsou ryby, které "nepotřebují" okysličenou vodu, tak téměř všem rybám vadí voda špinavá a "bohatá" na NO3.


Presne ako napísal Codymaverick: Môžeš dať do akvária všetky ryby tkz. labyrintky: bojovnica pestrá, rájovec cejlonský, colisa, gurana perleťová, modrá,pancierníčky. Tieto ryby vedia dýchať aj atmosferický vzduch a to tým spôsobom, že sa nadychujú pri hladine a takto vedia prežiť aj vo vode bez kyslíku.


my měly bettu bez filtru, ale tato ryba se moc dlouho nedožívá :-)


No možeš třeba ancistrusa, nebo parmičky pruhované, ty jsem choval přes léto na zahrade kde nabyl filtr a přežili všichni. Nebo si tam dej šneky :-)
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby