Blahopřání

Salonko,blahopřeju k pěknému úspěchu i když to vypadalo dlouho na suverénní vítězství,přesto bezva! A už se nevztekej,nestojí to za to! Ahoj. M.T.TAKE SE PŘIPOJUJI SRDEČNE GRATULIJI VSEM VITEŽUM BYL TO BOJ :-) :-) :-)


salonka: A prečo si to nečakal?Ja keď sa za niečim urvem,tak už potom idem,ako tsunami.... :-)


GRATULUJI !!! Salonka byla jsi velmi super soupeřka od které jsem nečekal to úsilí co předvede. :-) .Vašku oceňuji tvůj zvrat za to co si předvedl chtělo hodně času a nervů investovaných hlavně do 4 dnů! mrzí mě, že jsem bohužel nastupoval do nové práce a neměl a bohužel už nebudu mít tolik času na soutěž ale to je můj problém! Jsem samozřejmě rád, že jsem si to proti Vám zkusil a jsem za to rád a ještě jednou gratuluji.


PRŘIPOJUJI SE KE GRATULACI,BLAHOPŘEJI VŠEM VÝHERCŮM,DĚKUJI VÁM TÉŽ ZA VAŠE PŘÍSPĚVKY A ČLÁNKY.PŘEJI HEZKÝ DEN A MNOHO DALŠÍCH ÚSPĚCHŮ AŤ JE TO VE HŘE ,ČI V OSOBNÍM ŽIVOTĚ.ŠTĚSTÍ A LÁSKU VŠEM PŘEJE ALČA :-) :-) :-)


Salonka: Velmi gratuluji. P.S.: Psal jsem z dějepisu - mám dvojku.
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby